Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderről-instára: A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saddest kérdése:

Tinderről-instára: A lány órák után válaszol csak és egyoldalúnak érzem a beszélgetést. Szóvá tettem hogy annak érzem és ha nem szeretne velem beszélni vagy esetleg van más oka nyugodtan elmondhatja nem haragszom meg. Azt a választ kaptam, hogy?

Figyelt kérdés
Dehogy, bocsánat hogy ezt éreztettem veled. Majd írtam hogy csak olyan feelingje volt az egésznek mint egy állás interjú hogy én kérdezek ő meg csak válaszol és egy normális beszélgetés nem kezdődik el. Utána írtam hogy ha össze futnánk akkor biztosan bőbeszédűbb lenne. 8 órája megsem nézte. Játszik csak?

2023. ápr. 11. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Haverkám ezeknek a csajoknak rendes holdudvaruk van kialakítva. Mindig van legalább 4-5 olyan srác a pincsikutya szerepében, mint amilyenben te is jelenleg vagy. Amelyik srác éppen izgalmas neki, azzal üzenget. Majd ha megunja elővesz téged is, valami kamu indokra hivatkozva meg megmagyarázza miért volt szótlan.

Ez így működik, hidd el.

Volt olyan, hogy csináltam kamu profilt és ráírtam a csajra akivel egy ideje már dumálgattam. A kamu profilról nyaliztam neki, közben a rendes profilon meg vártam mikor ír vissza.

Persze szart rám, a kamu profilnak meg kb. 2 perc múlva instant válaszolt, mert élvezte hogy új srác, új ingerek, új stílusban polírozza az egoját.

Aztán mikor a rendes profilról kérdeztem "na mizu, hogy-hogy nem írtál egész nap, minden okés?" --> persze, persze, csak fáradt voltam meg tudod amúgyis blablabla 🤣

Na most ezt nagyon halkan jegyzem meg, hogy nem egyszer eljátszottam ezt, itt a GYK-n is párszor. És 10-ből 5-6 alkalommal mindig lebuktatták magukat.

Egyébként meg az van amit a 10-es írt. Beképzeltél magadnak egy ideált, mert imponál neked hogy egy csajjal dumálsz, aztán azt hiszed ez már egyenes út a sikerhez.

Hát nem, és minden rosszindulattól mentesen mondom neked, hogy egy ilyen típusú csajnál nem sok esélyed van. Aztán lehet hogy tévedek, ki tudja.

Minden estre kezeld fenntartásokkal ezt az egészet, sok csalódástól kíméled meg magad.

2023. ápr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. De ez így megy.
2023. ápr. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy komolyan vegyen. Csak unaloműzőnek vagy jó.
2023. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a francba az ilyet.

Le sem szar téged.

2023. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érzed egyoldalúnak a beszélgetést, mert ő csak válaszol, de nem érdeklődik irántad. Ha ő is kérdezne ezt másképp éreznéd. De valószínűleg nem kérdezz, tehát nem érdeklődik irántad.
2023. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak nyomulós vagy, meg "ragacs", neki meg kell levegő.
2023. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akármi legyen is az oka lehet érezni mikor nem lesz semmi az egészből és ez pont olyannak tűnik
2023. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Várok vele mit válaszol aztán ha nem válaszol egyáltalán nyílván hagyom. Nyomulósnak nem mondanám magam egyébként közös témákat próbáltam felhozni képei alapján meg csak érdeklődtem felőle, nyomulás nagyon távol áll tőlem, elég introvertált vagyok ahhoz :)
2023. ápr. 12. 12:32
 19/19 anonim ***** válasza:

Introvertáltságnak semmi köze ehhez.


Órák után válaszol, nekem ez nyomulás. Nem eltűnt egy hétre.

2023. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!