Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképp azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp azért nem akar sok ember komoly párkapcsolatot, mert összeségében kevesebbet nyer vele, mint amennyit bukik?

Figyelt kérdés

Nem ez nem a 72edik a nők csak a pénzre mennek kérdés.


Adott egy férfi meg egy nő.

A

Mind a ketten tesznek bele a kapcsolatba. Pl: szeretettet, szívességeket, szexet, biztosabb anyagi hátteret.


És mind a ketten vesznek is ki belőle.

Pl. Elviselik egymás szüleit, meg a máik nyomi barátaiat, azt hogy a másiknak van 100 rossz tulajdonsága, meg olyan napjai, amikor kutyasz@rul van….stb


Nem lehet hogy az emberek rájöttek arra hogy, ez összeségében rossz biznisz?

Matekban:

Mondjuk a nullára bejön +1, meg a másik ki is vesz -2t. És így a végén mindenki rosszul jár.


Egy percig nem tagadok hogy van ma is szép számmal, boldog párkapcsolat. De az is egyértelműen látszik, hogy egyre több a zátonyra futó kapcsolat.



#komoly kapcsolat #Zátonyra fút
2023. ápr. 13. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna bárki bármilyen családi, baráti, munkahelyi kapcsolatot, ami minimum nem nullszaldós?
2023. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1. Pont azt mondom hogy nem akar.

😅

2023. ápr. 13. 18:09
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Normális esetben ketten együtt többek, mint külön külön. Persze ehhez a megfelelő partner kell.
2023. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

"Pont azt mondom hogy nem akar."


Nem mondtad, kérdezed.

2023. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen mióta nem érdekházasságok vannak azóta nem éri meg.
2023. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Ő…. Igaz.
2023. ápr. 13. 18:16
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

"De az is egyértelműen látszik, hogy egyre több a zátonyra futó kapcsolat."


Mert hiányzik a kezdetek alapja. Testiségből/érdekből indulnak.

2023. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, azért felépíteni meg kivenni sem egyik pillanatról a másikra szoktak.

Ennél ez összetettebb. Én világ életemben komoly kapcsolatban gondolkoztam.

Ahol úgy éreztem, több a szar mint a jó, onnan léptem. Tehát nincs az, hogy valamelyik fel többet vesz ki, mint amennyit bele rak, mert egy ilyenben nem kell benne maradni.

2023. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak olyan kapcsolatban, ami vagy toxikus, vagy nem viszi őket előrébb, mintha egyedül lennének, vagy egy jobb társsal. Ez önbizalomhiány vagy kiábrándultság, megalkuvás. Én vártam olyan kapcsolatra, ami többet ad az életemhez, mintha egyedül lennék, minden szempontból.
2023. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

"azt hogy a másiknak van 100 rossz tulajdonsága"


Na és ezért érdemes kicsit megismerni az embert, akivel összejössz, hogy ne legyen 100 rossz tulajdonsága, csak pár elhanyagolható.

2023. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!