Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eléggé csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eléggé csúnyának mondott férfiként kissportolom magam, kigyúrom magam, akkor lehet csinos vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos azt mondják eléggé csúnya vagyok, 38 évesen egyetlen barátnőm volt, egy évig, egy kövér lány, eddig próbálkoztam folyamatosan, ismerkedem de mindenki elutasít. Több ismerősöm szerint azért mert elég csúnya az arcom, meg a kinézetem, én mindent megtennék, hogy egy csinosabb barátnőm legyen. Annyira vágyok egy ilyen csinos nőre, ha tényleg ki gyúrom magam kemény sporttal, munkával, akkor már vonzó leszek a nőknél?
2023. ápr. 14. 07:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kigyurod magad. Es hogyan tovabb ha minden loved kondiberletre, feherhepirokra, vitaminokra, egeszseges lazacos avokados kajakra koltod? Mibol viszed wellbessbe, etterembe, moziba a sajt? Jobban jarsz ha otthonra veszek egy kis sulyzokeszletet, heti 2szer futsz, kevesebb szemetet eszel es mellette vm masodallast nezel.
2023. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Az arc áll mindenek felett. Lehet dumálni arról, hogy valakinek a személyiség fontos és hasonló baromságok, de esélyt sem adnak olyannak, akinek nem vonzó az arca számukra.


A sportosság vagy kigyúrtság annál számít csak pluszként, aki nem csúnya arcú.

2023. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sprotolj és gyúrj ha van kedved hozzá, de sajnos az előttem hozzászólónak igaza van. Önmagában ez a két dolog nem ér semmit. Egy alapból jó kiállású, jóképű vagy legalább nem csúnya arcú férfinál jelentősen dob az összahtáson, de sajnos ha ronda a fejed, akkor azzal kelle először valamit kezdeni. De még egyszer mondom nyugodtan gyúrj, sportolj, ezekkel veszíteni nem fogsz! Viszont arra ügyelj ,hogy ne vidd túlzásba. A nagyon kigyúrt, felpumpált test nem jön be a nők 99%-nak. A Harcosok klubja Brad Pitt test kb. a legjobb, a legtöbb nőnek az ilyen férfitest tetszik leginkább. Ennél tovább nem érdemes menni.

Az arcodon úgy tudsz legegyszerűbben javítani, ha pl. szakállat növesztesz. Ha beesett, nem túl markáns állkapcsod van egy jól megválasztott szakáll sokat dob az összképen. Ha minden kötél szakad marad a plasztikai műtét. Nem ciki, ma már egyre gyakoribb ez férfiaknál is.

2023. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egy hölgy írta itt régebben ,hogy : a férje lehet egy teleszart búvárruha de a szeretője az legyen egy félisten.


Meg SOHA az életemben nem olvastam ennél logikatlanabb, ertelmetlenebb mondatot.

2023. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Csak a kinézet önmagában nem elég, de sokat nyom a latba.

Jó példa erre szerintem Prof. Dr. Jakab Ferenc aki a régi képein (link1) nem viselt szakállt, és a haja sem volt előnyös. Most meg szakállal, más frizurával tök jól néz ki (link2). Nagyon sokat számít ha egy erre szakosodott szakember segít kialakítani a neked való stílust (haj, arcszőrzet, öltözködés).


[link]


[link]

2023. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az élet amiben ez a pasi jól nez ki :DDD
2023. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

Elárulok egy nagy titkot: vézna csontkollekcióként is lehet dekoratív barátnőd és kigyúrt állatként is lehet olyan személyiséged hogy kriptonitként taszítod a nőket.


Oké, nem mondom hogy a kinézet az nem faktor, deee azért itt van ebben sok más tényező is

2023. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#16: Csak a látható változást akartam szemléltetni!

Természetesen minden ember ízlése egyedi, még jó hogy nem mindenkinek ugyanaz az nő/férfi tetszik.

2023. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

14. Mit nem értesz ezen? Kell egy férj, aki az anyagi biztonságot és esetleg a szociális státuszt adja és kell egy szerető, amelyik meg a jó kinézetet és a szexuális kielégülést.


És azért nem olyan kell, aki mindet megtestesíti az egyben, mert a hölgy az eszénél volt és tudja, hogy ilyen férfi nem létezik, vagy ha igen, akkor azt egy nő nem kötheti le.

2023. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#15: Azért ránézésre egy 10 kg-ot le is adott a 2 kép között. A fogyás azért kontúrosabbá teszi az arcot (nem tudom, hogy ez a jó kifejezés ide :D)
2023. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!