Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eléggé csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eléggé csúnyának mondott férfiként kissportolom magam, kigyúrom magam, akkor lehet csinos vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos azt mondják eléggé csúnya vagyok, 38 évesen egyetlen barátnőm volt, egy évig, egy kövér lány, eddig próbálkoztam folyamatosan, ismerkedem de mindenki elutasít. Több ismerősöm szerint azért mert elég csúnya az arcom, meg a kinézetem, én mindent megtennék, hogy egy csinosabb barátnőm legyen. Annyira vágyok egy ilyen csinos nőre, ha tényleg ki gyúrom magam kemény sporttal, munkával, akkor már vonzó leszek a nőknél?
2023. ápr. 14. 07:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egy hölgy írta itt régebben ,hogy : a férje lehet egy teleszart búvárruha de a szeretője az legyen egy félisten.



Szóval igen,nagyobb esélyed lesz de azért egy Dzsézön Tetem vagy egy Skót Edkinsz testet azért kaparj össze.

2023. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
A kommunikációs kézségedet is fejleszd meg azt is, válassz a fejformádnak megfelelő frizurát, szerezz be megfelelő ruhákat, vesd el az előítéleteidet, szerezz be egy egészséges önbizalmat, párosítsd egy jó humorral, próbálkozz tovább. Ha sportolsz azzal nem ártasz s segíthet.
2023. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Azt azert irta a holgy, mert egy onbizalomhianyos ri**nc, aki tudja, hogy azt a felisten szeretot nem tudná megtartani, csak a teleszart buvarruhat ;)


Ha csak a kulsod az egyetlen gond, akkor igen, ha valtoztatsz rajta akkor nagy esellyel lesz baratnod.

2023. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiben átlag alatti vagy (arc), akkor minden mást fel kell tornásznod. Rengeteget javulhatnának az esélyeid ha összeszednéd és kikupálnád magadat, csak ez 38 évig nem sikerült és nem egy pár hónapos melóról beszélünk, hanem évekről. Ha eddig nem volt ehhez meg az elszántságod, akkor most miben lenne más ez a helyzet? Egy kis pillanatnyi motivációra nem lehet alapozni ilyen életmódváltást. Tart jobb esetben egy pár hónapig a motivációd, aztán ha nem sikerült szokássá szilárdulnia azoknak a dolgoknak, amikkel a célodért dolgoznál, akkor baszhatod az egészet.
2023. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: ne vedd el a motivációját. Én is ennyi vagyok, életem eddigi legjobb formájában. Egész egyszerűen kövér családból jövök, ahol fogalmuk nem volt az alapvető táplálkozási szabályokról. Neki is sikerülhet. A nős témához nem tudok hozzászólni.
2023. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Hát ja, 120kg alatt a férfiak csak hulladékok, a férfiak egyetlen jó tulajdonsága amire buknak a nők hogy ki legyél gyúrva! Semmi más nem számít, de ha már ki vagy gyúrva az még sok esetben kevés, ne feledkezz meg a kötelező tetoválásoktól sem, na meg az elmaradhatatlan szakáll! A szakállat azért is szeretik a pasik, mert eltakarja a gyerekes vagy nem túl előnyös arcukat. Viszont ha ezek megvannak, akkor máris nagybetűs FÉRFI lettél!


Az egyéb tulajdonságok mint a céltudatosság, nyitottság, felelősség vállalás, alkotói energiák, segítőkészség, határozottság csak smafu! Ezekkel a nyomi pasikák csak kompenzálni akarnak, mert nem kigyúrtak! :D

2023. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6: Nem elvenni akarom a motivációját. Én is több sikertelen próbálkozás után fogytam le 123 kg-ról 80-ra és hoztam össze egy sportos fizikumot. Csak arra akarom felhívni a figyelmét, hogyha ezen változtatni akar, akkor ahhoz kőkemény, racionális elszántságra lesz szüksége, nem pedig egy kis fellángolásra. Persze fontos az utóbbi is, tud adni egy kis kezdőlökést, de önmagában nagyon kevés a sikerhez.
2023. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

8. Jaj ne légy már izé! LEhet venni jó magyar Forintért "táplálék kiegészítőket", amiket csak szedni kell és kész is a szuper testű férfi! :D

Meg hát pár hónap alatt mindez meg is van! Én is úgy irigylem az izmos kigyúrt pasikat, 10-15 bomba nő van mindegyiknek, milliomosok, előttük térdel a világ. :) A legújabb kori fajelmélet szerint léteznek a kigyúrt pasik, akik az emberiség legmagasabb szintjét képzik, és vannak a nem kigyúrtak, a kövérek, a vékonyak, akik alantasak, másod vagy huszadrangúak.

2023. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: Igaz, egy kis HGH, extra tesztoszteron, tren, winstrol, anadrol, peptidek és ezek tetszőleges kombinációja sokat gyorsíthat a folyamaton :D
2023. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!