Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam a Tinderre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam a Tinderre. Kiírtam egy bibliai idézetet, hogy ne raboljuk egymás idejét más értékrendűekkel, azóta viszont egy hét óta nulla matchem van. Tényleg ennyire nincsenek hívő lányok a korosztályomban a Tinderen (F/33)?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg ennyire nincsenek.
2023. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor a keresztény lányok hol ismerkednek? A munkahyemen is alig vannak hívő lányok, az a néhány már foglalt. Szórakozóhelyekre nem járnak, ahogy én is csak baráti szülinapok esetén.
2023. ápr. 15. 07:51
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
A hivők csak keresztény közösségeikben tudnak ismerkedni. Jard végig az istentiszteleteket, bibliaköröket a környéken ahol még nem voltál.
2023. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szűrj rá a neten keresztény, vallásos társkereső oldalakra.
2023. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én most beírtam a google keresőbe, hogy keresztény társkereső, és egy csomó találatot kidobott...
2023. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A keresztény lányok hol ismerkednek? Hát nekem biztos nem a tinder jutott volna elsőnek eszembe. 😄
2023. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A találatok nagy része randivonal ês társai nem keresztény társkereső.

Van néhány kimondottan keresztény társkereső is. Az egyiken néztem, hogy 50 km-es körzetben csak két lány van fenn. Az egyik lány ráadásul jóval magasabb nálam, így oda pillanatnyilag nem érdemes előfizetni.

2023. ápr. 15. 08:23
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy a Tinderen legtöbben nem komoly kapcsolatot keresnek, de gondoltam, hogy mégis lehetnek ott akár hívők is néhányan. Egy próbát azért szerintem megért a dolog. Vicces, hogy amíg nem írtam ki a bibliai idézetet, addig napi néhány matchem volt, utána nulla.
2023. ápr. 15. 08:30
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, hogy nem rabolták az időd.
2023. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem eleve keresztény lányok sincsenek valami sokan.
2023. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!