Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam a Tinderre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam a Tinderre. Kiírtam egy bibliai idézetet, hogy ne raboljuk egymás idejét más értékrendűekkel, azóta viszont egy hét óta nulla matchem van. Tényleg ennyire nincsenek hívő lányok a korosztályomban a Tinderen (F/33)?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 07:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem jössz be a lányoknak, azért nincs match.
2023. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
79%

Tényleg nagyon kevés van sajnos. Az online térben legalább is. Én is hasonló cipőben járok, igaz még csak húsz vagyok, de szerintem az én korosztályomban mégannyira sincsenek már hívő nők.

A Tindert szerintem felejtsd is el. Randivonalon tudsz szűrni vallásra, ott nagyobb esélyed lehet. De vannak kifejezetten erre a célra fejlesztett társkeresők is, mint pédául: Kereszténytárs, Keresztényrandi, Párkatt, Eliézer.

De ha a társkereső nem válik be, még mindig ott van a lehetőség a Bibliaórákra, Istentiszteletekre/misékre. Ha városban/nagyvárosban élsz, akkor elég sok lehetőséged van. Én egy alig ezer fős falucskában élek, és nem sokan járunk sajnos a templomba se.

Sok sikert kívánok neked!

20/F

2023. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az idézettel van a probléma. Ne negatív, kioktató vagy bíráló üzenetet rakj fel, hanem motiváló pozitív. Olyanból is van elég a bibliában.
2023. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A vallási közösségben nincs mód ismerkedni? Nem jársz templomba, a hitközség által szervezett programokra? Illetve Pál Feri oldalán van egy csomó rendezvény, szerintem ott nagyobb eséllyel fogsz hívőkkel találkozni, mint a tinderen.
2023. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
A Tinder bűnös hely, az ördög játszótere.
2023. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én hívő vagyok és aktívan gyakorlom a hitemet, de kicsit taszít, mikor valaki kényszert érez, hogy bibliai idézetekkel terjessze az igét pl egy randiappon 🫤

A Fb-on bibliai idézeteket csapató ismerőseim szinte mindegyike a képzelt morális fölénye mutogatására használja ezt.

2023. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
14! A vallási közösségbe főleg idősebbek járnak, meg néhány család gyerekekkel. A 20-30-as korosztályban kevés a hívő, ami ebben a közösségben is megmutatkozik.
2023. ápr. 25. 07:36
 18/20 anonim ***** válasza:
A kevés több a semminél!
2023. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Párkatton talált most párt, úgy tűnik, hogy bevált neki. Kicsit próbáld meg növelni a távolságot. Jön a nyár, lesz egy csomó tábor, program felnőtteknek, párkeresőknek is. A pesti jezsuitáknál is tudom, hogy volt ilyen alkalom. Menj el valahova önkénteskedni keresztényekkel, a közös munka során lehet a legjobban ismerkedni. Én keresztény lányként gondolkodtam a tinderen, de végül nem regisztráltam, mert úgysem azt keresem, amit ott a nagy többség szeretne. Milyen felekezethez tartozol? Randiznál más felekezetűekkel is? Akkor lehet, hogy a saját városodban, településeden is találnál valakit, akinek hasonló az értékrendje.
2023. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok, folytatom: a keresztény lányok egy jó része talán hagyományosabb, ezért nem fog kezdeményezni, várja, hogy a fiú indítson. Ezért is lenne jó, ha offline térben tudnál ismerkedni, és meg mernél szólítani ott embereket. Nézd meg, hogy melyik a hozzád eső közeli település, ott mikor van valamilyen program, egyetemi lelkészség, táncház stb. Tenned kell érte, hogy találj valakit, de hátha összejön.
2023. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!