Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elvesztettem az összes lehetőséget (helyet) ?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és nincs hol ismerkednem. A legnagyobb baj, hogy az összes barátom felköltözött Budapestre már. Nem tudok senkivel eljárni, úgy hogy nézzünk el a városba, menjünk csajozni.

Munkahelyen sok nő van, de akikkel napi kapcsolatban vagyok mind foglalt.

Külsőre, korra és súlyra mindegy igazából, viszont szigorú elveket vallok abban a két dologban, hogy ne legyen férjes (sajnos valamiért mindig bevonzom a férjes nőket akik csak egy jó estét akarnak) és ne legyen kutyája sem (hosszú távon nem bírnám, főleg ha az ágyba is belemegy).

Szóval olyan lehetőségeim voltak akik ebbe a 2 kategóriába estek és már nem kivánok élni ilyenekkel.

Az a baj, hogy nem tudok új embereket megismerni. Nem tudom ebben a korban már hogy megy. Fiatalon fociztam és ott volt egy csapat akikkel a mai napig jóban vagyok, de ott kialakult a baráti kapcsolat és együtt mentünk csajozni stb. Most már úgy van, hogy fizikai formában a munkán kívül csak a családdal beszélek.

Nem tudom elképzelni, hogy sétál egy nő az utcán és úgy szedem fel. Szerintem ilyen nincs.


30 F



2023. ápr. 16. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Tarts ki, és nemsokára megfog érkezni az életedben a neked szánt személy. Ne engedj az elveidból és a tartásodból. Ez nagyon fontos a jövőd szempontjából.


Minden jót neked:)

2023. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, hogy nem ezért tetted ki a kérdést, de engem ez érdekel a legjobban, hogy érted azt, mi a tapasztalatod, a férjes nőknek miért jó este az, ha egyszeri kapcsolatba kerülnek veled vagy egy másik idegen férfival? Mit kapnak attól az estétől (biztos elmondták, ezért kérdezlek téged), amitől az nekik jó este lesz?
2023. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Apám is az utcán szólította le anyát. Van 2 testvérem. A szüleim boldog házasságban élnek.


De szerintem elsősorban rendes baráti kört kéne szerezned. Legyen ez az első cél.

2023. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Wow, ezt annyira nem tudom elképzelni, hogy valakinek ilyen élete van. Én 29 éves vagyok és annyira könnyen ismerkedem 20-25 éves csajokkal.


Szociális kapcsolatok. Ott valamit nagyon elbarmolsz. Miért nem mész el csak úgy különböző programokra, eseményekre haverkodni, ismerkedni? Társasjáték est, kvízest, edzés (olyan fajta sportban, ahol nők vagy főleg nők vannak), tánc tanfolyam, ilyesmik. Nem kell ezektől fosni.

2023. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Férjes nőknek gondolom megerősítés vagy valamit nem kapnak meg a férjüktől vagy már unalmas a férj. Nem tudom igazából, így nem került szóba.

Vagy olyan is volt hogy megcsalta a nőt a férj és akkor ő is így akarta.


#4 Hol ismerkedsz? Írj már le kérlek egy ilyen szituációt. Elképzelhetetlen.

2023. ápr. 16. 10:39
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig a "mi a jó xy-nak abban, hogy egy idegennel egy este?" kérdésen nyűglődöm. A férjétől nem kap meg valamit. Lehet. Szerintem két dolog jöhet szóba. Vagy az orgazmust, vagy a kedveskedést, cirógatást, bújást. A (vélhetően) legszorosabb, legbizalmasabb emberi kapcsolatától nem kapja meg ezeket. De egy random idegen férfitól igen? Én ezt nem hiszem. Legalábbis amikor én (nő, 46) belementem alkalmi szexbe valakivel, ezek soha nem teljesültek. Jó ezeknek a férjes asszonyoknak, akiknek ezeket egy random idegen teljesíti.
2023. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor teljesítem neked is, csak mond meg mikor és hol :)
2023. ápr. 16. 10:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En 40+ korban is eljarok volt kollegakkal idonkent dumalgatni, kinek hogy alakult a sorsa. Neked szocializacios problemaid vannak, valoszinuleg elakadtal a gyerekkorodban, ha onnan ismered az utolso barataidat. Az ujak meg azert nem jelennek meg, mert gyerekes maradtal fejben, magasabb szintu kapcsolatot mar nem tudsz kialakitani, esz nelkul csajozni meg hulyulni 30 evesen meg mar nem meno.
2023. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Te mást sem csinálsz a haverkákkal csak csajozol?

Nálatok ez egy konkrét program?

2023. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős szitu ..
2023. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!