Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hol találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol találni olyan fiatal lányokat akik nehéz anyagi helyzetben van és nekik elég a lakhatás egy pasitól?

Figyelt kérdés
Tehát adott mondjuk egy tanár csaj akinek alacsony a bérezése és már annak is örülne ha megtudna ismerkedne egy fiatal pasival akinek jó a fizetése(nettó 600) a házában/lakásában el tud éldegélni, úgy hogy a pasi nem uralkodik felette és a fizetését is teljes egészében megtartja...
2023. ápr. 17. 09:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akar ismerkedni? Fél évig élhettek együtt úgy, mint a szobatársak, nem kell megismerni egymást, te tök.
2023. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
16%
Ha nem lenne benne szándék az ismerkedésre akkor nyílván be se költözne...
2023. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 35ös válaszadóval...
2023. ápr. 17. 14:47
 34/46 anonim ***** válasza:
57%
Miért egyértelmű? Így hirdetné meg a lúzer a helyet?
2023. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
23%
És ugye főzzön, mosson, takarítson is rád? El vagy te tévedve.
2023. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Főznie nem feltétlen kell. Megoldom én magamnak az étkezésemet.
2023. ápr. 17. 17:43
 37/46 Appassionato2022 ***** válasza:
38%

#36: És külön koszton lesztek, tehát ellátás nem jár a szálláshoz? De takarítanija azért kellene vagy hotelszolgáltatást nyújtasz? És ugye a törülközőket is cseréled naponta?


De a másik oldal is érdekel: jó vagy az ágyban és jól nézel ki? Mert ha csak a saját lakás és a fiatalság van meg, az édes kevés ám!:)

2023. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Appassionato2022 ***** válasza:
34%
Jaj, a 'takarítanija' csak a hosszú körmöm miatt volt, de azért kijavítom: 'takarítania':)
2023. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

37. Nem feltétlenül lenne külön koszt. Igen megoldom az étkezésem veszek mondjuk egy kfiőzde kaját magamnak alapből de ha szól, hogy neki is vigyek valami kaját haza akkor persze megveszem azt is.


"De takarítanija azért kellene..." A porszívózással,mosogatás, rend rakással nincs nekem gondom azt csinálom én magamtól de a mosásban jó lenne ha segítene...


Azt meg, hogy milyen vagyok az ágyban nem tudom mert 22 éves voltam egyszer prostinal és azota csak ritkan voltam nővel(kb 3 alkalomal)

2023. ápr. 18. 10:17
 40/46 Appassionato2022 ***** válasza:
75%
#39: Jaj, édes kisfiam, hova tetted az eszedet? Olyan faramuci dolgot akarsz, hogy nem lesz rá jelentkező!:) És szerencséd is, hogy nem lesz. Mondd, miért nem keresel egyszerűen barátnőt magadnak? Van lakásod, viszonylag jó fizud- mozogj, sportolj, olvass sokat , járj társaságba, ismerkedj és majd összeakadsz egy olyan lánnyal, akivel normális kapcsolatot alakíthatsz ki, nem ilyen elcseszett 'üzleti viszonyt'. De tényleg érdekel: miért nem barátnő a cél , miért egy ilyen 'félk.rva'?
2023. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!