Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiztatok már férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már férfival aki sikeres, normális, de közben buddhista szektás?

Figyelt kérdés

Most belefutottam egybe, és nem tudom, de meg vagyok ijedve, mert egyrészt tök jó pasi, normális életvitelű, rendes munkával, normális élete van, intelligens, nincsenek fura szokásai, szereti a szexet, semmi beteges abban sem, eszik húst is, alkalmanként egy pohár bort sört, stb.


De buddhista vallású, és oké ezzel nem is lenne gond, mert így meditál, és soha egyszer sem hozta szóba mármint semmivel nem utalt rá hogy majd be akarna szervezni, nem térít, amitől féltem eleinte, de aztán megláttam hogy ezt is csinálja:


https://www.youtube.com/watch?v=SFzfvWeOi-Y


Ez hogy így leborul a földre mintha imádná ezt a Buddhát.


Na itt tényleg eltört bennem valami, és azt mondtam ez így már sok nekem.

Azt mondta ez is csak egy meditáció típus, csak ez ilyen testi meditáció.


De közben nem értem hogy emberileg egy teljesen normális, való életben élő férfi, normális egzisztenciával, karrierrel, és hogy ezzel hogy jön össze ez az eszement dolog?



2023. ápr. 18. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Fogd fel edzesnek. Nem gaz.
2023. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem randiztam még buddhistával, de nagyon szimpatikus ha valaki a lelkével is törődik és nem csak az anyagba van beleragadva.
2023. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem gáz egyáltalán. Nyilván nekünk nem buddhistáknak fura ez. De nem kell ezt túlgondolni.
2023. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

A buddhizmus nem szekta. A meditációs gyakorlatot a gyógyászatban is használják, a bizonyítékokon alapuló pszichoterápiás eszközök egyike. (mindfulness)

Én a helyedben inkább művelődnék, mert van mit….

A leborulás egy meditációs gyakorlat része, és köze nincs a bálvány imádáshoz! 108 féle szenvedést nevezett meg annak idején a Buddha, ennek a tisztítását szolgálja a gyakorlat többek között.

2023. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

A jelenlegi barátnőm is buddhista. Ez nem vallás igazából, hanem egy hitrendszer. Mivel nem akar téríteni engem, nem zavar, sőt szimpatizálok sok tanításával. Az elején tisztáztuk, hogy tiszteletben tartom a szokásait, de nem fogok azonosulni a hitével.

Inkább ebben higgyen, mint a lapos földben, vagy Mohamed prófétában.

2023. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha valóban buddhista lenne, akkor nem így élne. Ez ilyen európai, kimazsolázgatott "buddhizmus", aminek semmi köze magához a valláshoz. Inkább "spirituális pótlék" szerepét tölti be.

Nem jönnék össze ilyen férfival, más a világképünk.

2023. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lépj le tőle. Most, ne várj.
2023. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szektás? Még csak nem is buddhista, csak érdeklődik, kipróbálja, leteszteli, mint írták, "kimazsolázza". Szerintem ezzel nincs gond, ha keresi az élet magasabb értelmét és a neki megfelelő utat ahelyett, hogy egy kész világképet fogadna el. De ha szerinted mindenki hülye hiszékeny, akit érdekel a spiritualitás, akkor nem vagytok egymásnak valók.
2023. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 feketepeter válasza:

Vannak kereszteny ("szektasok"), akik keresztet dobalnak magukra, meg kezuket osszekulcsolva "imadjak Jezust". Gondolom, az is problema lenne.


Nem akarok tiszteletlen lenni a keresztenyekkel, csak ra szerettem volna mutatni, hogy minden vallasnak megvannak a kulsosegei, ettol meg nem feltetlenul bolond, aki gyakorolja.


En magam nem vegzek leborulasokat, de azt gondolom, hogy a tisztelet vagy a hala kifejezese, es ha valaki Jezusnak vagy Buddhanak ki tudja fejezni a tiszteletet, akkor valoszinuleg a kornyezetenek, a parjanak is.

2023. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán érted mi ez, szerintem nézz utána. Értsd meg miért csinálják és utána megértőbb leszel.
2023. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!