Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megtudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megtudnátok a párotokról, hogy buddhista, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez már az ismerkedés alatt kiderülne. Nem vagyok buddhista, így őszintén szólva nem tudom mivel lenne más a kapcsolatunk, mintha keresztény lenne. De önmagában a vallása nem zavarna.
2018. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavar, ha nem megszállottan az. A buddhizmus amúgy is a legjobb a nagyobb vallások között.
2018. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Jobb mint ha a muszlim vallásba hisz. Amugy legtöbben semmiben sem hiszünk , neki ennyivel jobb. Azért durva , hogy már szakitást vetdz fel egy kis dolog elött.
2018. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Inkább vonzó lenne ez számomra.
2018. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért az ilyesmi a járás előtt kiderül, nem? :D
2018. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek a #2-es és a #4-es hozzászólóval! Számomra is csak vonzóbbá tenné, sőt mivel magam is érdeklődöm a téma iránt, esetleg még meg is kérném, hogy kicsit vigyen bele a dologba, hiszen ártani nem árthat vele!

Ellenben ha az derülne ki, hogy keresztény... pláne ha az a megrögzött fajta...

Mindenesetre abban is egyet kell értenem az előttem szólókkal, hogy az ilyesmi nem olyankor derül ki, mikor valaki már a párod. Ha mégis, ott valami nincs rendben. Kivéve persze ha egyik napról a másikra megtérten/megvilágosodottan ébredt; bár meglehet, hogy valami akkor sem lenne rendben...

2018. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Magammal eggyet értek , hogy ezen mi a szakitásra való. Max ha valaki egy begyöpösödött keresztény és azt hiszi minden más vallás az sátánizmus..
2018. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nem egyeznek az én keresztény szemléletemmel
2018. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Régebben engem is érdekelt a téma,de valójában csak menekvés volt a problémák elől. Könnyebb egy álomvilágban élni,mint a valóságban.
2018. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tőlem akár krishnás vagy Zoroaszter-hívő is lehet, de az űrbéli gyíkemberekben meg a szíriuszi magyar Jézusban is hihet...
2018. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!