Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha Tinderen egy lány első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha Tinderen egy lány első pár mondatával nem kelti fel az érdeklődésemet akkor menjek a kövire szó nélkül? 28/F

Figyelt kérdés

Én szeretem lekommunikálni ha valami részemről véget ért, azonban a másik oldalról ez általában nem így van. Úgy tűnik mintha a lányok szeretnék az első 2-3 mondatból eldönteni ki milyen ember majd kiszelektálni (részben érthető ha valaki napi 5-10 üzit kapnak)


Egyébként érdeklődő szoktam lenni, humort is belecsempészve.


Azt tapasztaltam

- ha komolyabb kérdéssel indítok az a baj

- ha megkérdezem milyen tapasztalatai vannak az appon, az lelkizős kérdés, az a baj

- ha humorosabb vagyok és még nevetős smileykat is kapok rá, az sem jelent semmit mert a kövi normális kérdésemnél ignorálva lehetek


Mindezt pedig úgy teszik hogy 2-3 mondatváltás után szó nélkül eltűnnek.


Rendszeresen belefutok ilyenekbe és valahogy ez távol áll az én értékrendemtől.


Én ténylegesen ismerkedni vagyok fent. Szeretem a rendes, velős beszélgetéseket, ahol körbe tudom járni kicsit hogy milyen emberrel van dolgom.


A lányok tapasztalataim szerint vagy nem tudják mit akarnak, vagy valami defektusuk van ami meggátolja őket abban hogy egy új és kiegyensúlyozott kapcsolatot elkezdhessenek ápolni. Vagy el sem akarnak kezdeni ismerkedni igazán.


Egy normálisabb meg lelkisebb srácként azt érzem hogy kutyaszámba sem vesznek ott. Nem érdekel senkit hogy mennyire vagyok empatikus vagy sem pl.


*** Mivel előre látom a támadó kommenteket, hogy biztos Notre Dame-i toronyőr kinézetem van, biztos nem vagyok elég vicces, biztos frusztrált vagyok (ezen az appon okod sem lehet rá sosem :D ). Igazából egyik sem.


Vannak hibáim nekem is meg biztosan szentté sem kell avatni, de azt garantálni tudom hogy minden lánnyal normálisan beszélgetek. Nem egyéjszakásért fűzögetem őket, és ha egy beszélgetést szeretnék befejezni valamiért, akkor azt szó nélkül nem teszem meg a másikban ezáltal bizonytalanságot keltve



2023. ápr. 23. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Hogy lépj-e le szó nélkül?

Ha távol áll az értékrendedtől, miért tennéd?

Ha pedig ennyi frusztrációt okoz, és ennyire nem felel meg senki, minek vagy fent?

2023. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet az okozza a frusztrációt hogy normálisan állok hozzá mindenkihez ellenben ezt nem kapom vissza.


A kérdés hogy ez lenne a normális, az elfogadott, a laza ahogy a lányok kezelnek sok srácot?

2023. ápr. 23. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelép, hát lelép.

Neked olyan kell (1 db fő), aki marad és beszélget, az a meló a Tinderen is, hogy ezt az egy embert megtaláld, ha komoly kapcsolatot szeretnél.

Te is lehetnél az elején kicsit lazább, nem kell egy match-be túl nagy dolgokat belelátni.

2023. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez a nyáladzós,jófiús stílus-t le is húzhatod,ezért tűnnek el😀 válts mer így nem fog menni
2023. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nyáladdztam amúgy, nem mutattam meg ezt a jófiús énemet. Inkább lazára vettem :)
2023. ápr. 23. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez az ismerkedés😄

Én nőként ugyanezt tapasztaltam mint te

Türelmesnek kell lenned, vannak olyanok akik nem merik felvállalni a döntésüket ezért lelépnek szó nélkül( ne sajnáld őket!)

A nagy számok törvénye alapján sikerülni fog hogy megtaláld a párod😊

A tinderen ismertem meg a volt párom(2és fél év nagy szerelem) és a mostani páromat is, akit kiderült ismerek még gyerekkoromból 😁 ha nem vagyok a timderen sosem derül ki hogy párt keresek😁

Szóval hajrá, szurkolok😊

2023. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon motiváló volt ezt olvasni, akkor van értelme használnom csak türelmesnek kell lenni:) Nagyon kedvesnek tűnsz. Örülök hogy vannak ilyen empatikus lányok is fent
2023. ápr. 24. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi😊
2023. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!