Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz mindent felül ír a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz mindent felül ír a nőknél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy nő aki még normális maradt. Szóval nem egy lelketlen pcsa. Olyan partnert keres akivel vannak közös hobbijai és nem a külsőségeket veszi alapul. De betoppan a ismerkedési szakaszban egy másik férfi aki egy görény személyiségre de milliomos a másik sráchoz kepest! Akkor a szóban forgó nő is inkább ugrik a pénzes faxra?
2023. ápr. 23. 07:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Shrek azért nem kell senkinek sem, mert borzasztó a jelleme. Ezen még több pénz sem segítene. Esetleg egy minden mindegy nő rácuppanna, de ebből a fajtából azért nincsen annyi, mint azt gondoljátok.
2023. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#


Kettősmércés! 🤡 Ha azt hiszed csupán annyi a baj veled hogy nem vagy vékony nő? (Mert mindenhol erre panaszkodsz) akkor mire vársz? Fogyjàl le! Aztán minden happy lesz (szerinted ).

2023. ápr. 23. 08:20
 13/23 A kérdező kommentje:
#9
2023. ápr. 23. 08:21
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Mert az nem kettős mérce, hogy vagy csóró valaki de jólelkű, vagy pedig pénzes de szemét alak?
2023. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
SHREK! 🤡 Ha azt hiszed csupán annyi a baj veled hogy nem vagy vékony FÉRFI? (Mert mindenhol erre panaszkodsz) akkor mire vársz? Fogyjàl le! Aztán minden happy lesz (szerinted )
2023. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha elég van belőle.
2023. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

12

Amugy meg arra reagálj amit irtam!

Ha egy nőnek fontos az egzisztencia is, akkor rogton aranyáso felszines k*rva! Ha egy férfi válogat külsősegek alapján?? Aaaaaz oké, az nem felszines, az rendben van 🖕! Kettősmérce³

2023. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2%
17. De te vagy a nő akinek fontos a pénz még is elítéled azt amelyik férfinak a külső.. ez egy ördögi kör.
2023. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

"aki egy görény személyiségre "


Meg nálad is gorenyebb?

2023. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%

A pénz számít felnőtt párkapcsolatokban ez evidens, de nem olyan mértékben mint ahogy az emberek azt hiszik. Vannak olyan nők akik tényleg aranyásók, ezt aláírom - De közel sem olyan mértékben mint ahogy azt sokan itt gondolják.

Természetesnek tartom ha egy nő vagy férfi azt szeretné ha fel tudná építeni a közös jövőt a partnerével, ami valljuk be nem olcsó. Főleg akkor ha olyan párról van szó akik családot szeretnének alapítani.

A kérdésre visszatérve kevesen fogják azt bevállalni hogy egy gazdag, de szemétláda ember mellett maradjanak. Akik ezt teszik is megbánják rendszerint. Saját példát felhozva, érdeklődött már irántam egy olyan férfi aki gazdag volt, jó és stabil egzisztenciával, aktív és passzív havi bevétellel. Jó ember volt egyébként, nem volt vele semmi bajom soha. De elutasítottam, mert nem éreztem iránta semmilyen romantikus érzelmet. Szerettem mint barátot, de tudtam hogy párkapcsolat szempontjából nem passzolnánk.

És ezzel sokan mások is így vannak. A párkapcsolatban a hangsúlynak a két személyen kellene lennie, mennyire illenek össze, milyen érzelmeik vannak egymás felé. Minden másnak ez után kellene jönnie. Senki sem akar egy boldogtalan párkapcsolatban élni ahol a párja gyakorlatilag a lakótársa, mert csak ennyi közük van egymáshoz.

2023. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!