Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfi vagyok, Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok, Budapesti átlag állás, átlag lakás. Van hasonló korban ( 33-40 ) és szituációban aki keresi a társát és nem találja ebben a világban? Már hosszú évek óta nem találom és ti? 37F

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 08:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
16%

"átlag lakás"


Pesten. Ami mennyit ér, 50 milliót? 70-et? Azért nem vagy te olyan átlagos országos szinten nézve, még ha csak párszázezer is a fizud.

2023. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

1. Van rajta hitel

2. 40 milka kb.


De ettől függetlenül "sima" alkalmazott vagyok tehát a dellával nem tudnám megfogni a nőt magamnak de őszintén nem is szeretném hogy valaki a pénzemért szeressen.

2023. ápr. 24. 08:16
 3/62 anonim ***** válasza:
63%

Nekem még saját lakásom sincs, a család egyik lakásában élek, egyedül, alacsony fizetéssel.


De nemrég volt itt a barátnőm. :)

2023. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
36%
Én nőt vettem hitelre. Anynira mondjuk nem jó buli, mert fűt fát ígértem neki, és félek mi lesz ha kiderül, hogy igazából semmin nincsen. Tudom elkerülhetetlen, de remélem addig még összebújunk vagy párszor.
2023. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
39%
3. Ez most egy troll válasz? Ja, neked nincs saját lakásod, de a családod van annyira gazdag, hogy van "felesleges extra" lakásuk, amiben te lakhatsz ingyen, ezzel megspórolva az albérleti díjat. Meg tudom ez még nem most lesz, de egyszer majd jó pár ingatlant örökölsz is. Azért neked sem olyan szörnyű a helyzeted. Ha csóró vagy, de a családodnak (felmenőidnek) van vagyona, akkor annyira csóró mégsem vagy.
2023. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Vicces hogy kérdezek és csak azok írnak akiknek tökéletes sikerük van a nőknél.


Valszeg akik a cipőmben járnak nem kürtölik világgá a sikertelenségüket. Én vállalom.


A nők sokszor a foglalt férfiakra mennek, ezt viszont már észrevettem.

2023. ápr. 24. 09:33
 7/62 anonim ***** válasza:
81%

Vicces ez a kérdés, olyan, mint a régi újsághirdetésben feladott párkereső hirdetések. Megbízható, káros szenvedélyektől mentes, dolgos férfi keresi hasonló értékekkel rendelkező párját.

A mai világban ez nem fog működni. Kép nélkül ne is reménykedj, hogy bárki is érdeklődni fog irántad. Arra meg ott vannak a társkereső appok.

2023. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

7-es nem tudom neked szövegértelmezési gondjaid vannak? NEm ismerkedni tettem fel a kérdést, csak az érdekelt vannak e mások is hasonló cipőben.


Olvasd el még egyszer a kérdést.

2023. ápr. 24. 09:46
 9/62 anonim ***** válasza:
79%
Jaa, hát nekem társkeresésnek tűnt. A válaszom: minden bizonnyal vannak.
2023. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
32%

6. Amúgy sem voltál túl jóképű/magas/izmos, szociálisan sem vagy egy nagyágyú, aki a társaság közepe, ledumálja a csajokról a bugyit, mindenki szereti, meg még anyagilag sem értél el igazából semmit 15-18 felnőtt év alatt. Ja és mindezek mellett időközben még meg is öregszel szépen lassan.


Ez a marha nagy igazság. Tehát itt vagy egyre öregebben és semmiben sem vagy egy picit sem kiemelkedő, ami miatt tetszhetnél nőknek, se kinézetre, se szociálisan, se anyagilag. Kérdés el tudod-e viselni ezt az igazságot.

2023. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!