Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt veletek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek hasonló szituáció?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem innen gyk-ról egy lánnyal, nagyon sokat levelezünk több hónapja napi szinten és nagyon szeretnék vele találkozni, de van bennem némi bizonytalanság is.

Azt tudom, hogy jól elvagyunk, és jó fej, külsőre is az esetem (felvettük fb-n a kapcsolatot) szóval nagyon tetszik úgy mindenestül.


Volt valaki akinek innen lett valami komolyabb akár párkapcsolat akár barátság? Jól végződött végül vagy inkább ennek az ellentéte?


24/f



2022. márc. 27. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Szia, ha gondolod, privátban mesélek a GyK-s ismerettségemről...
2022. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt.

Miért vagy bizonytalan? Teljesen mindegy, hol ismerkedtek mindig kétesélyes, hogy mi lesz belőle, de ha nem próbálod meg sosem derül ki.

2022. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veszítenivalód,miért ne találkozhatnátok? Én a helyedben nem vacilálnék ezen.
2022. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Volt, persze.


Aztán élőben derült ki, h neki bizony kezelőorvos dukálna.

2022. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Attól tartok igazából, hogy lehet más lesz élőben a dolog vagy talán ő annyira nem szeretne még velem találkozni. Valahogy ez még nem hozódott fel mint téma a beszélgetéseinknél.

De már nem akarok vele tökölni, mert nagyon tetszik és személyiségileg is rendben van.

2022. márc. 27. 21:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolom normális, értelmes embernek tartod magad. Aki használja ezt az oldalt. Ha így van, miért gondolod, hogy rajtad kívül más hasonlóan normális, értelmes ember nem használhatja?

Tehát akkor miért is van benned bizonytalanság a lánnyal kapcsolatban? Mikor már facen is láttad?

2022. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok, kérdező?
2022. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


9-es: Azért van bennem bizonytalanság, mert nem vagyok 100% biztos abban, hogy én is tetszem neki vagy nyitott lenne a találkozásra.


10-es: Még nem, csak most fogom a napokba felvetni neki, hogy találkozhatnánk.

Remélem, hogy igent mond és sikerül személyesen is megismerni egymást.

2022. ápr. 7. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
és mi van ha fideszes?
2022. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a bizonytalanságot én sem. Nyilván az emberben van ilyenkor egy kis félelem, de az mindenhol lenne, nem csak gyk-n, ez akármelyik randi előtt meglenne. Virtuálisan jól megvagytok, akkor simán lehet ilyen témát felhozni, de amíg nem teszed, nem fogod tudni, plusz el is veszítheted, lehet pont arra vár, hogy hívd el randira.
2022. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!