Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőt ajánljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt ajánljátok komolyabb kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Nem házasságra gondolok, hanem ahol tényleg meg akarnak ismerni, nem csak testnedveket cserélni. Lehetőleg olyat, ahol nem írják le az embert, ha túlsúlyos, vagy elmúlt 40.

Rosszindulatodra nem vagyok kíváncsi, van elég bajom. Kösz.



2023. ápr. 25. 06:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Jó, igazad van nyertél! Remélem most így már elégedetten dőlsz hátra, meghajlok a bölcsességed elől. Főleg hogy nekem sem tapasztalatom nincs, sem nem tudom elengedni a témát. Köszönöm hogy szóltál, most már csak a gyk ítélőszékétől fogok életviteli tanácsokat kérni! Ma mit csináljak? Ismered a képességeim, tudsz rólam mindent, légyszi tervezd már meg a hetemet.
2023. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én csak abból indultam ki amit leírtál, semmi egyébből.

Az a véleményed, hogy csak a jó és jómódú pasik kellenek a nőknek.

Leírtad, hogy jó pasi és jómódú vagy.

Leírtad, hogy nem kellesz snekinek.

Leírtad, hogy a sikeretelenség miatt te feladtad a csajozást, mint olyat, nem érdekel már a téma.

Itt írogatsz.


Arról már nem tehetek, hogy az első két állításod ellentmond egymásnak, ahogy a harmadik állításod és az utolsó tény is....

2023. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12. Nem, én nem írtam hogy az vagyok, ez a probléma. Jómód is csak annyi, hogy van egy 8 éves autóm, meg egy 100nm2-es házam, a fizum meg 550 nettó. A külsőm talán az átlagtól jobb egy fokkal, de ez is relatív.


Igen, azt tapasztaltam hogy van olyan ismerősöm aki jóképű, hetente van mással, ő olyan. A társkeresőkön neki elég egy mondatot ráírnia egy nőre, egyből jönnek az érdeklődő levelek.


Várj, nincs ezzel baj, mindenki elsőre olyat akar, aki lenyűgözi külsőre, akiben gyönyörködni tud. Viszont ma már sokan azt tartják hogy vagy ilyen, vagy inkább egyedül. Én szívesen beletettem volna az időt, energiát az érzéseimet. Éveken keresztül ez nem járt sikerrel, így feladtam.


Ez a teljes sztori, lehet hogy elsőre félreérthetően írtam, ezért elnézést kérek. Illetve ne vedd magadra a sértéseim, most vannak más jellegű problémáim is, érzékenyebb vagyok.

2023. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Milyen jo, hpgy igy eltrollkodjatok szegeny kerdezo kerdeset :-D
2023. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
🤣 nem az első kérdésem. Hát ja csak én nem kaptam választ. Talán egyet, hogy hol ne. Tinder alapból nem volt szimpi már nagyon rég. Badoon rég nincs kapás nem tudom mi van, de persze mikor volt akkor is csak szexre mentek. Lehet átállítom a korom.😄 Voltam máshol is, de dögunalom, ja és fizetősek.
2023. máj. 11. 01:17
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
14. Mert nincs olyan hogy "tuti" társkereső. Nagyjából az összes szexpartnerkereső, az összes selejtes ember ott tobzódik 18-80 éves korig. Mivel nincs súlya, bárki azt kamuzik amit akar, igénytelen, ultra primitív emberek már 10 évvel ezelőtt tönkretették az egészet. Aki jól néz ki annak meg mindegy hogy hova regisztrál, mindenhol sikeres lesz. Egyedül ők válogathatnak. A normális emberek meg kipróbálják, majd egy hét után törlik magukat, nagyon helyesen.
2023. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

14

Normális emberek az :D

Tudod, higy akikkel online ismerkedsz, azok mennek el melletted az utcán is igaz ?

Mellesleg pl a környezetemben rengeteg pár van, aki a tinderen ismerkedett meg, sok helyen már házasság és gyerek is van. Nem mindegy, ki hol ismerkedik???

Lehet szar embert élőben is kifogni és jot online, ez nem ettől függ…

2023. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17. Az a baj hogy élőben mindenki kussol, addig online nagyon egyszerűnek tartják hogy anonym hajtják a szexet. A másik hogy a neten a nők választanak, maximum ha vmi szuper hapsi vagy akkor te is megteheted. Élőben ciki lenne az a sok primitív egymondatos, viszont neten minek fárasszák magukat, 99% hogy úgy is koppannak.


Azzal jönni hogy kik találtak párt a tinderen inkább röhejes. Ez úgy szokott lenni, hogy egy nőnek megtetszik a pasi, a pasi meg igent mond. A többi 90% pasi meg csak figyel tovább mint hal a szatyorba. Én is akkor veszek cipőt amikor akarok. A cipőgyártók meg hiába reklámoznak nap mint nap. A nők a vevők, a cipőgyártók meg a férfiak! Olyan amikor egy nő azzal jön hogy egy csomó barátnőjé ek onnan van hapsija, mintha azt mondftad volna hogy hát egy csomó ismerősöd vett cipőt. Persze, mi ebben a kunszt? Csak választani kell egyet!

2023. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja, mert egy kapcsolat véletlen sem a közös, egyenlő dolgokon alapszik, hanem ha én azt mondom egy pasinak, hogy ugorjon, akkor ugrik is :D gondolom, te is azok köze tartozol, akik szerint a tarskereson a nők száz százalékának a férfiak felső öt százaléka kell.

Egyébként nekem is a tinderrol van párom, most fogunk házasodni. Nem érzem úgy, hogy meg szívtam volna.

Illetve, amikor egy kapcsolat létrejön, egy no egy férfivel lesz párban, tehát a pár kereső férfiak száma is csökken.

2023. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19. Nőként nem igazán fegyvertény összejönni valakivel. Mindig a nő választ, aztán a pasik 90% meg bárkivel összejönne. A nő ha van önértékelése, akkor nem választ 5 szinttel magasabbról. Kb. így működnek a dolgok. Egyébként ezen nem kell kiakadni, mindig is így működött, de a természetben is így van. A nő a befogadó, a nőnek lesz gyereke, a nő szimatolja ki a 6-ik érzékével hogy melyik férfi lenne az igazi. A nőnek kell dönteni a génekről, a hímek sokszor tovább állnak, a nők meg ott maradnak az utóddal.


Egy átlag nő bármikor válogathat, egy átlag férfinek nem hogy válogatni nincs esélye, de még arra sem sok hogy őt válassza valaki. A másik TÉNY, hogy szex is kizárólag akkor van, ha a nő akarja. A nő a befogadó, a nő választ.


Most az hogy tinder, tök mindegy. Én anno csináltam női regisztrációt a full átlag női fotóval. Bármennyi pasit össze tudtam volna szedni, mivel értelmes vagyok és intelligens, ezért a férfiak a tenyeremből ettek. Nem a bunkóság, a szex, meg a könnyűvérűség mentén beszélgettem velük. Azt mondták nem hiszik el hogy létezik ilyen nő. Csak mondom, jó képű, diplomás pasik álltak sorban értem, persze szívás volt nekik, mert ugyen nem voltam nő. Ennek már 10 éve, pusztán csak azért léptem meg, mert a nők akkor is azt mondták hogy a férfiak is választhatnak! :D FRÁSZT választhatnak, a választás joga csak egy igen szűk réteget érint. Max bepróbálkoznak, de akkor is a nő dönt hogy mehet-e vagy sem.

Amikor meg azt gondoljátok hogy a férfi is titeket választott, az nem választás volt a részéről hanem elfogadás. Én is mindig udvaroltam hogy vegyenek észre és engem válasszanak.


Az meg TÉNY, hogy a nők szeme is csak a férfiak 20%-án akad meg. Most ebben mi a varázslat? Ha kiteszek 10 autót, 2 vadi üj szép kocsit, 8 atlagos vagy lepukkantat, te melyiket választanád? Persze ha okos a nő, tisztában van vele hogy mennyi pénze van autót venni. Viszont a próbakör ingyenes! Nincs ez máshogy az emberekkel sem.

2023. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!