Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőt ajánljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt ajánljátok komolyabb kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Nem házasságra gondolok, hanem ahol tényleg meg akarnak ismerni, nem csak testnedveket cserélni. Lehetőleg olyat, ahol nem írják le az embert, ha túlsúlyos, vagy elmúlt 40.

Rosszindulatodra nem vagyok kíváncsi, van elég bajom. Kösz.



2023. ápr. 25. 06:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-"a pasik 90% meg bárkivel összejönne." - hogy mi van?? Csak nem!
2023. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21. Hát pont az! Ezért is kezelik úgy a férfiakat a nők ahogyan. Eleve abból indulnak ki hogy ok, felmennek a társkeresőre és minden pasi egy hulladék, igénytelen bunkó. Majd várnak és kapják a napi 5-10-20 levelet vagy jobbra húzást. Rájuk néznek és konstatálják hogy tényleg hulladék az összes. Aztán szétnéznek, megtalálják azt a maroknyi férfit, akiket nagyjából az összes nő jobbra húz. Persze ezek a férfiak foglaltak, szimultánban dugják a kapható nőket. Aztán rájönnek a hölgyek, hogy ezek a férfiak is szemetek, mert még dugni sem hajlandók velük. Persze vannak akikkel igen. Így belefárad a férfi és belefárad a női oldal is.


A férfiak ott cseszték el, hogy szinte minden téren mérhetetlenül alacsony színvonalra süllyedtek. Páran nyomják a trendiséget, de sok esetben belül tartalom nélküliek. A nők meg emiatt extra magas lovon ülnek, hiszen az ő kegyeikért(konkrétan a szexért) megy a nagy pávatánc! Aztán itt tartunk.


Bármilyen kapcsolat csak akkor van, ha a nő kiválaszt magának egy hapsit, és ugye a hapsik 90%-a meg szinte bárkivel összejönne!

2023. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gondolom, sokszor ismerkedtel nőkènt férfiakkal, hogy ennyire tisztában vagy a körülményekkel :D
2023. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedtem csak beszélgettem. Érdemes kipróbálni, mert sok mindent tisztán látsz utána férfiként. Pont ezért hagytam a fenébe az egészet. Nőként dömping van az első hónapban. Egyébként van pár olyan férfi is, aki csúcskategória, és ezt úgy értsd hogy jóképű, intelligens, iskolázott. Azt tegyük hozzá, hogy ők ugyanúgy elkelnek 1 nap alatt mint ahogyan a nők is elkelhetnének. Az is tény, hogy a pasik legtöbbje haláli unalmas, egymondatos szürke egér. Ha nő lennék, nekem sem jönnének be, viszont ezek is írogatnak, de már a 10-ik napon nem is olvastam a leveleket mert unalmassá vált. Szóval megértem én a nőket is!
2023. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!