Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi komoly, szigorúbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi komoly, szigorúbb arccal bámul egy nőt, akkor semmiképp nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Lényegében idegen,csak néha láttam már korábban, gondolom ő is. Többször rá néztem a buszon,de nem tudom, hogy észre vette e. Amikor leszálltam és utána felnéztem még, bámult de olyan komolyan.

Lehet, hogy azt nézte,hogy ez a hülye nő minek nézte őt? Bár én ugyanebben a szituban,ha nem tetszik a csávó, még véletlenül sem nézek rá.Nem így az ésszerű?

De ha megis tetszem neki, akkor miért ilyen szigorú fejjel nézett utánam?


2023. ápr. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Embere válogatja.
2023. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak így állnak az arcizmai
2023. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bámul, akkor nem hiszem hogy utál :D

Lehet ilyen a természete, nem az a mosolygós tipusu. Ettol meg nem jelenti azt, hogy ismerkedes alatt nem fog mosolyogni rád.

Te gondolom csak nézed őt, mosolygás nélkül… ha igen, én is komoly arccal figyelném, hogy valóban bejövök-e neki, vagy csak azért néz rám, mert tudja, hogy bejön nekem..

2023. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Láttad a terminátort mosolyogni a filmben ( 2.rész ), amikor megkérte John?

Lehet ő is így van, ilyen a csábító tekintete:)

2023. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Mégis minek kéne örülnie? Gondolom reggelente megy bamba fejjel a munkába, vagy munkából haza, ne várj már ilyenekor pincsivigyorokat a semmire.
2023. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
A 2 dolog nem függ össze.
2023. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!