Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, miért a nőtlenséggel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, miért a nőtlenséggel, szexhiánnyal foglalkoztok, miközben ennél jóval súlyosabb problémáitok vannak?

Figyelt kérdés

Az USAban is voltak kutatások - amiket ti mutattatok nekem, CNN meg társai - ami a szingli férfiak arányáról szólt.

Ugyanakkor azokból a kutatásokból kiderült, hogy az egy dolog, hogy a 30 év alatti (felnőtt) férfiak nagy arányának nincs párja, de az is kiderült, hogy barátai sincsenek, érzelmileg nehezen bevonhatóak, szociálisan fejletlenek, magányosak, hajlamosak a depresszióra.


Az, hogy nincs nőjük, az egy dolog, de ez csak a jéghegy csúcsa. Valójában az incelek problémáját nem fogja megoldani egy nő, hiszen általánosságban a szociális helyzetük siralmas, a nőtlenség csak egy tünete ennek.

Az a huszonéves akinek nincsenek barátai, azt ne mondja, hogy teljesen egészséges szociális szempontból..


És itt az oldalon is történt pár nem reprezentatív felmérés, amiből szintén az jött ki, hogy az it tlévő incelek túlnyomó többségének nincsenek barátai, nincs igazán hobbija, de még pozitív tulajdonságokat sem tudnak hozni saját magukról. Előbbi kettő is elég romos életre utal, de utóbbi konkrétan pszichés problémákra.


Szóval.. ezek után, miért a nőkre koncentráltok? Miért nem inkább a borzalmas állapotban lévő szociális - és ezzel együtt mentális - életetekre?



2023. ápr. 27. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok incel, de válaszolok: mert a többi problémát nem érzik problémának. A problémájukat, amit ők annak éreznek pedig sehol nem fogadják el, nem tartják jogosnak, lekicsinylik... Stb. Ennek az a következménye, hogy eljutnak előbb utóbb olyan fórumokra, ahol már erősen radikálisan gondolkodó emberek vannak. És ez az egyetlen hely, ahol jogosnak mondják az érzéseiket, láthatóan megértik őket/egymást. Ennek pedig az a következménye, hogy egyre távolabb kerülnek szociálisan az átlagtól, és folyamatosan megerősítik egymást, ezzel kialakítanak egy ti vs mi ellenséges mentalitást. Ebbe pedig könnyű beleragadni.

Ha esetleg bármelyik incel úgy gondolja, hogy elege van ebből az ördögi körből, és hajlandó egy kicsit nyitni, annak javaslom ezt a videót (angol tudás szükséges): [link]

Healthy Gamer GG a youtuber neve, ez a videója erősen kapcsolódik a témához, és van még pár hasznos ezzel kapcsolatban a csatornáján. Ő egyébként egy pszichológus, és szerintem kifejezetten megnyerő és kedves stílusa, hozzáállása van mindenféle érzékeny témához. Legyen az szorongás, ADHD, BPD, kiégés, motiválatlanság... stb.

2023. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
27%
Én arról nem tehetek, hogy az emberiség nem nyitott rám. Tudod a barátsághoz is két ember kell. Ha a másik fél semmit nem tesz bele, márpedig semmit nem tesz bele, akkor hiába az egész. Mégis hogyan beszélgessek egy olyan emberrel, aki három szavas válaszokat ad? Te tudnál egy ilyen emberrel beszélgetni? Ha tudsz is, van értelme? A probléma azzal van, hogy az emberek nem nyitottak az ismerkedésre, ezért nagyon nehéz ismerkedni.
2023. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
35%
#33 teljesen érthető, amit mondasz, és abszolút van alapja. Amióta az internet kb a szociális élet központja, rengetegen eltompultak, ami a szociális készségeket illeti. Egyre ítélkezőbbek, ellenségesebbek egymással, és zárkóttabbak az emberek. De sajnos az ember csak magán tud változtatni, például megtanulni írásban kommunikálni, illetve élőben is ismerkedni. Nyilván nem a te, meg a huszadik egyén dolga, de ha senki nem kezdi el, nem lesz változás sem. Szívás? Igen. Mert egy csomószor így is csak visszautasítást fogsz kapni, ami nem a te hibád lesz. Viszont nem is rólad fog szólni, ami valahol megnyugtató. Hiszen ha te tudod, hogy jól kommunikálsz, jók a szociális szkilljeid, akkor a másik egyszerűen csak nem vevő senkire, ami neki több gondot fog okozni, mint neked. Viszont ez már nem a te felelősséged, te a saját életeden dolgozol.
2023. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

33, jogos amit mondasz. Egyrészről.

Másrészről viszont azt látom, hogy többtucat ember van cak itt az oldalon, csak ebben a kategóriában, aki azt hangoztatja, hogy ő nyitott az ismerkedésre, csak más nem. Számomra kicsit furcsa, hogy sok ismerkedni vágyó ember magányoskodik együtt.

Szóval szerintem a szándék megvan csak... valahol elsiklik a dolog űtközben. És szerintem a rossz kommunikáció, a megfelelő készségek hiánya lesz ez.

2023. ápr. 28. 00:06
 35/77 anonim ***** válasza:
14%

Nezd.... A vilagon mindenki, aki velunk kapcsolatba kerult valaha, csak elvenni akar tolunk, az energiainkat leszivni, anyagilag lehuzni, kiszipolyozni stb.



38F incel

2023. ápr. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:
36, hát ha mindenki, akkor elég egyértelmű hol a hiba. Már bocs, de ugye ha mindneki szembejön az autópályán...
2023. ápr. 28. 09:54
 37/77 anonim ***** válasza:
16%
Ebből kiindulva az ókorban lapos volt a föld, mert ugye ha mindenki szembejön az autópályán... Van olyan, hogy az emberiség többsége téved, és egy szűk csoport gondolkodik megfelelően.
2023. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
10%
Törvénybe kéne iktatni a szexuális alapjogokat.
2023. ápr. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
18%

"az ókorban lapos volt a föld"



Newton Izsak osszeszedte a ganajturokat az almafa alol, amik osszegyurtak gombolyure. Nem tudtad?



38F incel

2023. ápr. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
14%

Nekem règen voltak barátaim és akkor sem érdeklődtek nők irántam.

Most nincsenek és most sem.

Akkor hol a bibi nem értem.

Csak a fejforma lesz ugye? Hát igen…

2023. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!