Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, segítenètek? Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, segítenètek? Ha egy nő kezdeményez, mit gondoltok? Bátor,szexi vagy esetleg könnyen kapható? Lentebb egy kis sztori..

Figyelt kérdés

Adott egy önbizalomhiányos nő,egy munkahely,és A pasi.Annyit szeretnék hozzáfűzni hogy az önbizalomhiány nem a külső miatt alakult ki,bár az sem tökéletes...tehát a kedves exek és majdnem pasik miatt.

Szóval A Pasi :) Mindig is tetszett,viszont soha nem gondoltam hogy bármi is lehetne közöttünk.Kicsit idősebb,magasabb pozícióban dolgozik,sokan azt mondják hogy nagyképű,lenéző,és bunkó. Viszont én nem tapasztaltam egyiket sem,soha.Igaz ritkán futunk össze, de amikor igen mindig előre köszön,mosolyog,illetve a minap egy kacsintás is társult a mosoly mellé .Soha nem volt merszem kezdeményezni, pedig kb egy éve az egyik társkeresőn matcheltünk is, lehet már nem is emlékszik rá.(akkor sem írtam neki,és azóta töröltem a profilt) Most megpróbálnám,mert szeretném én kideríteni hogy valójában milyen is,de fogalmam sincs hogyan.Tudom hogy szingli.És lehet hogy tényleg egy p*cs,és nem is jövök be neki,vagy csak tikkel a szeme:D azt valahogy feldolgoznám csak ha mégis lepattint nem szeretném ha gáz lenne legközelebb amikor összefutunk.

Pasiként mit gondoltok arról ha egy nő kezdeményez úgy hogy kb semmit nem tud rólatok,csak épp annyit amit hall,vagy pl amit a közösségi médiában lát rólatok?!(mondjuk van pár közös pont az tuti)

Ha mégis lép a nő, mi az ami bejönne?Vagy mi az amit semmiképp ne tegyen? Szeretitek Ti meghódítani a nőt vagy a mai volágban örülnétek ha esetleg a nő tenné meg az első lépést? Köszi ha próbálsz segíteni és tippeket adni. :)


2023. ápr. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm én is bunkó, nagyképű vagyok :D


Ez nagyban függ attól hogyan is kezdeményezne nálam az adott nő. Lehet imponáló, de lehet tolakodó is! Bár a munkahelyi dolog főleg necces, ott nagyon okosan kell.


Itt ismerni kéne jobban a körülményeket mikre van lehetőség.

2023. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sok,maximum folyosón összefutunk,és többnyire egyszerre járunk ebédelni.
2023. ápr. 27. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki elolvasta?
2023. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Nem lez jó vége, mert kiderül hogy tényleg bunkó, mint azt állítják róla. Két arca van, az első kedves veled, majd ha elkezd kevésbé szeretni előbújik csúf pofája is. Amúgy nyugodtan kezdeményezhetsz. Nekem imponálna ha ezt tennéd. Sok szerencsét kívánok. Szépen megfogalmaztad a kérdésed leírását.
2023. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DanielC ***** válasza:
Ha egy nő kezdeményez, akkor azt gondolom, hogy na vegre, most nem kell nekem szaz kerdest feltennem, hogy kiderüljön, hogy bejövök e neki.
2023. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

1 nő volt az életemben. Ő kezdeményezett. Ez a nő az exnejem.

De esküszöm, ha alkalmam lenne rá, újra feleségül venném.

2023. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!