Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki még szűz, lúzer, alacsony, vézna, egész nap játszik, és ezen kívül semmi hobbija nincs?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
87%
A kedvesség az az emberi minimum (önmagában még egy haversághoz is édeskevés), azt meg valamiért kétlem, hogy jófej lenne, ha ennyire egysíkúan és magányosan telik az élete.
2023. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
+ A megbecsülés szintén egy alapvető dolog, önmagában kevés bármihez is. Leírtál kettő minimum dolgot és egy erősen szubjektívat.
2023. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

"azt meg valamiért kétlem, hogy jófej lenne, ha ennyire egysíkúan és magányosan telik az élete."


Aha tehát szerinted minden magányos ember gonosz? Akinek meg 50 "haverja" van az meg egy megtestesült angyal?

2023. ápr. 28. 11:30
 14/42 anonim ***** válasza:
89%

Jó, tehát konkrétan nincsen élete.


Az, hogy szűz, az pont nem érdekel.

A testalkat sem kizáró ok, igazából inkább legyen vékony, mint kövér.

Magasságnál is elég, ha legalább olyan magas, mint én. Én meg abszolút nem vagyok magas.


De az, hogy igazából nem kezd semmit magával, lúzernek tartja magát, nincs senkije... hát az gond. Az ilyennel még beszélgetni se nagoyn lehet, hisz mi történik vele? Játszik. Szuper.


Kezdésképpen szerezz barátokat. Az se baj, ha a játék kapcsán alakítasz ki baráti kört, teljesen okés az is, csak legyenek emberi kapcsolataid.


Legyen valmai hobbid is, ami nem a játék.


Röviden: legyen életed. Ahhoz, hogy összekösd az életed máséval az kell, hogy legyne életed. Anélkül nehéz.

2023. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezt írtam, látom a szövegértelmezés sem az erősséged. Az, ha valaki nem jófej, nem azt jelenti, hogy gonosz, mégis honnan vetted ezt a hülyeséget? :D Ez annyit tesz, hogy a többségnek nem egy szimpatikus ember és nincsenek jó szociális képességei.
2023. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%

Kedves, jófej, megbcsülné a párját.

Legalábbis ez az elmélet, de igazából nincsenek barátok vagy bárki aki ezt visszaigazolná.


Én nem kétlem, hogy kedves vagy meg jófej, de igazából... kivel? Magaddal? Mert ezek szerint másod nincs.. Jó, gondolom van anyád, de na, érted, remélem. Ha kedves és jófej vagy, miért nincsenek barátaid?

2023. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
25%
Hasonló vagyok, így talán. Ha tetszik arcra a fiú.
2023. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
81%

"Mert kedves és jófej, és megbecsülné a párját "


Mikor jön bármikor is össze egy férfi egy nővel csak azért, mert az kedves és jófej?🥴 Attól még, hogy több kedves és jófej nő van, mint férfi, még nálunk is alapvető elvárás, hogy ne legyen egy bunkó f.szfej a párunk.

2023. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
71%
Szűzzel még egyszer nem. Okkal.
2023. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, de a kedvesség még egy barátsághoz sem elég. Ahhoz is minimum elvárás, hogy legyen közös érdeklődési kör, hobbik, értékrend. Olyannal nem tudok mit kezdeni, aki egész nap csak a gép előtt ül, mint egy zombi. Még havernek se jó ilyen.
2023. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!