Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki még szűz, lúzer, alacsony, vézna, egész nap játszik, és ezen kívül semmi hobbija nincs?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehetnél jófej, amikor semmilyen szociális életed nincsen? Azt nevezzük általában jófejnek, aki könnyen és jól kijön az emberekkel.
2023. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
59%
A jófejség nem azt jelenti, magadnak szimpatikus vagy-e... az max. az önazonosság vagy az önbizalom. A jó fej azt jelenti, hogy a társaság mit gondol rólad.
2023. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
74%
Te egy szànalom vagy nem jó fej,egy szégyen.... gyàszkeret.
2023. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
aki mondja
2023. ápr. 28. 16:53
 35/42 anonim ***** válasza:
74%

:D csórikám:S


Tanulság: Ha lúzernek hívod magadat, akkor ne háborodj fel, ha mások lúzernek tartanak.

2023. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
72%
#34: még mindig nem válaszoltá arra a kérdésre,hogy a jófejséged miben nyilvánul meg.
2023. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

:DDDDDD


Én nem értem, miért akarnak minket nőre folyamatosan arra nevelni meg ösztönözni, hogy alábecsüljük a külső fontosságát egy férfiban, egy partnerben.

Érted bakker, egy pasi lehet maga a megtestesült kib-szott Quasimodo,akkor sem fog olyan nőnél próbálkozni, akit nem tart legalább egy 7-esnek vagy 8-asnak, de érted mi meg hajoljunk le Quasimódóért?


Semmi rosszabb nincs annál, mikor olyan pasival kell párkapcsolati nehézségeken átverekedni magad, aki iránt az ember még csaknem is vonzódik. Vagy most kockáztassam, hogy egy olyan pasi fog átb-szni, aki még csak nem is tetszik?

Passzolom.

2023. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert ez nekem krva unalmas lenne, mondom ugy, hogy en is szeretek jatszani es van, hogy ha nincs mas programom, akkor le tudok ulni 10 orat is egyhuzamban a gep elott. De nem mondanam, hogy nincs mas hobbim, mert ezer dolog erdekel, szoval ha epp nem jatszani van kedvem, akkor valami massal toltok el orakat, illetve szeretem a tarsasagot is, baratokkal kimozdulni, szeretem, ha a pasinak is vannak baratai es veluk is lehet kozosen logni.

Egyebkent veletlenul mindig gamer barataim voltak (eloben ismerkedek, egyiken sem latszott nyilvan ranezesre), de egyik sem az a kategoria volt, akiknek nincsenek baratai es csak a jatek erdekelte oket, hanem kimozdulos, extrovertaltak akikkel mas dolgokat is lehetett csinalni es beszelgetni veluk barmirol, csak ha epp otthon voltak, akkor jatszottak.

2023. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Ne hallgass senkire!

Ha egész nap játszol, akkor van egy olyan hobbid, ami igazán fontos neked.

Ha egész nap gép előtt ülsz, akkor nyilván összességében is jobban értesz az informatikához, mint sokan mások.

Ha egész nap játszol, akkor nyilván vannak barátaid, akikkel játszol, ha nem itt, akkor a világ más pontjain.

Egy csomó lány van, aki ugyanolyan nerd, mint te.

Ha körülnézel, azt látod, hogy olyan pusztulat, béna fiúkkal vannak lányok, aki nálad sokkal luzerebbek (nem gondolnám, hogy te valóban az lennél).

Az erőltetett lazaság, a népszerűség mindenek felett való hajhászása, a nagy társasági élet mint a siker fokmérője, ez mind csak trend, divat. Nem érték.

Maradj önmagad és ne erőltess semmit! Akkor sikerre jutsz. Ott fog rád találni a szerelem, ahol nem is számítasz rá, én esélyed sem lesz elkerülni.

2023. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 minecraft2 ***** válasza:
91%

"Ha egész nap játszol, akkor van egy olyan hobbid, ami igazán fontos neked"

Hazugság... Meg vannak az okai hogy miért nincsenek más hobbijai. Mondom én, aki régen rengeteget játszott. De ezenkívül fejlesztettem magamat folyamatosan (volt honnan..), így mondhatom hogy nekem van egy kis perspektívám. Mindenkinek el kell gondolkozni hogy akarja élni az életét, mert vége lesz, hamarabb mint gondolnád. Ha ez a játék, elég valószínűtlennek tartom, de akár lehet. Mindenesetre próbálj ki minél több dolgot, próbáld fejleszteni magad, hallgass top 1% embereket youtube-on (stirling cooper hogy egy példát említsek. Nyilván angolul tudnod kell, ez alap) ezek az új infók bővíthetik a nézőpontodat, és így könnyebben el tudod dönteni mi felé érdemes haladni.


Én azt mondom a saját életed legyen a videójáték, amiben fejleszted a karakteredet stb. Az hogy valaki alacsony szinte lényegtelen, ha dolgozik magán. Edzés, megfelelő táplálkozás, emberi kapcsolatok, pénzkeresés. Ezeken dolgozz, hidd el jobb móka a valóságban fejleszteni magadat.

2023. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!