Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki még szűz, lúzer, alacsony, vézna, egész nap játszik, és ezen kívül semmi hobbija nincs?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
91%
39, te most eléggé idealizáltad a gamereket, de amúgy nem, semmi garancia nincs rá, hogy vannak netes barátai, hogy értene az informatikához bármit is.. Anno én is sokat játszottam, és ugyan ovlt pár arc akivel rendszeresen játszottam, de ezek nem voltak a barátaim. Az informatikához való szakértelem meg nem épp a telepítés alatti "next-next-next-install" alatt vagy a torrentelt játék crackelésénél (ha egyáltalán kell még a mai játékokat crackelni, szerintem már nem..) jön meg.
2023. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Szűz: nem, 28 éves vagyok, egy korombeli férfi ne legyen szűz.


Lúzer: Nem, nem kell magyarázni, miért.


Alacsony: Ha vagy mininum 165 cm, akkor nekem oké, én 163 cm vagyok.


Vézna: Kicsit összenyomnálak :D A normál alkatot szeretem pici izommal. Feküdtem már le vékony sráccal, belém álltak a csontjai, kösz nem.


Egész nap játszik: Na ez nekem offos, ez a legnagyobb red flag. Volt játékfüggő exem, ő tényleg egész nap azt tolta, velem nem foglalkozott, nem szexeltünk, nem mentünk sehova soha. De olyan is volt, aki bár gamer volt, de azért tudott rám is időt szánni, na az ő kocka haverjai utáltak engem, mert Valentin napon nem velük lolozott :D


Nincsenek barátai: Nekem sincs sok, de ha 1-2 sincs, az gáz. Nem kell velük gyakran talizni, de tényleg nulla lehet akkor a szociális készséged.


Fogadjunk, hogy büdös is vagy :D

2023. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!