Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok korombeli nőkkel ismerkedni? Csak viszonylag fiatalabbakkal, vagy idősebbekkel. 30/F

Figyelt kérdés

Korombeli nőkkel ismerkedni teljes kudarc. Idén randiztam egy 28 és egy 26 évessel. A 26 éves ghostolt az első randi után, a 28 évessel az első randi tényleg jó volt, de a második már nem (ott én is éreztem) és megírta, hogy ne találkozzunk többet. Volt egy még durvább: Rám írt egy velem egykorú nő, akivel 7-8 éve összejártunk szexelni pár hónapig, hogy van-e kedvem találkozni. (Régen még tudtam korombeliekkel ismerkedni, pár éve jött ez be, hogy nem.) Elmentünk egy randira, annak a végén lefeküdtünk, majd megírta pár nap múlva, hogy nem volt olyan jó velem, mint emlékezett rá és szevasz, pedig amúgy komolyat is el tudott volna velem képzelni. Meg még lenne sok példa, ezek csak példák voltak.


Ehhez képest, ha fiatal lányokról vagy idősebb nőkről van szó, akkor tudok ismerkedni. Olyan 19-23 évesekkel simán, illetve a 37-38-tól felfelé is. Ide most annyira nem írok példákat, de a legutolsó barátnőm 22 éves volt, illetve voltam már párszor idősebb nőkkel is, olyannal is, aki komolyabbat akart volna tőlem. Ez mitől van? Szeretnék komoly kapcsolatot és családot is, tehát nem az van, hogy ezeket nem akarok és ezért ne vennének komolyan.


2023. ápr. 30. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

20 évessel és 35 évessel is nyugodtan ismerkedhetsz, ha nem zavar a korkülönbség, én 7 évvel vagyok fiatalabb, mint a párom, barátnőm 10 a pasijától és évek óta megvagyunk, köszönjük.

Sőt nem egy és nem kettő olyan párokat ismerek, ahol a nő az idősebb és boldogak szintén.

Nem minden a kor, fontosabb szerintem, hogy passzoljatok, közös életcélok és a hasonló életvitel.

2023. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a 25-30 közötti nőknek a legnagyobbak az igényei.


18-25: elég ha szexuálisan vonzónak talál és jól eltud veled beszélgetni


30+: elég ha sikeres és pénzes menő kocsival lakással és kellő budgetel nyaralásokra


25-30: a kettő kombinációja kell

2023. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi!


2. B*@ssza meg... Ebbe még így bele sem gondoltam.

2023. ápr. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!