Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sovány testalkat ismerkedésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sovány testalkat ismerkedéskor hátrány?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 1. 09:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Ha kb. anorexiás csontos sovány, akkor igen, de a linkelt nem az. Szerintem ő csini.
2023. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Ja várj, nekem Jenna Ortega jelent meg a link alján, rá mondtam, hogy csini xd A fenti képen szereplő szerintem túl sovány.
2023. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ kinek.

Nekem pl volt 174 cm 46kg barátnőm és imádtam a testét is

2023. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha nő az illető, akkor nekem pont, hogy a vékony/átlagos testalkatú nők jönnek be, tehát nem hátrány.
2023. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalataim alapján igen, bár sokat számít, hogy milyen arc, "fejszerkezet" és haj társul hozzá. A férfiak - érthető módon - nem szeretik, ha csont és bőr vagy, kb. nincs sem melled, sem feneked, sem combod. Ha viszont szép az arcod, jó a fejformád, megfelelő minőségű és ennek köszönhetően jól alakítható a hajad, az sokat kompenzál. Nekem nem volt szerencsém ezekkel sem.
2023. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Én is vékony alkatú srác vagyok, 21 évesen, eddig nem tettek megjegyzést az alkatomra ismerkedéskor. Folyamatosan edzek pár hónapja és nem tervezem abbahagyni, bár súly nem jön rá, mert kevesebbet eszem, de legalább lesznek némi izmaim is. Emellett aktívan biciklizem is, minden nap. Próbálok odafigyelni. Számomra a hasonló alkatú, vékony lányok jönnek be, de valóban fontos, hogy milyen a "fej szerkezete", haja. Hajrá mindenkinek!
2023. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
#5 ne általánosíts, én ropi koromban is csomó pasinak bejöttem, ráadásul kimondottan jó pasiknak. Én se értettem, hogy miért, utáltam az akkori alkatomat.
2023. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%

7: Szerintem azért, mert arcod (fejed), hajad rendben, sőt, kifejezetten szépek lehettek már akkor is. Nekem ugye nem, épp ellenkezőleg, így a nagyon gáz alakokat leszámítva rám sem hederítenek.

(5)

2023. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%

Nőnél előny, férfinél hátrány a mai társadalom szerintem, de szerintem mindig is.

Vaskos, erős nőket azért akartak, hogy a fizikai munkát és a sok gyerek megszülését-felnevelését kibírják. A

"Alkalmazottakat" tartó vagy modern, gépesített társadalmakban a szépségeszmény a karcsú-filigrán, finom nő.

2023. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7%

9#A "vaskos erős nők" kifejezetten nehezen esnek teherbe ha nem tudnád, ha mégis, legtöbbször náluk komplikáltabb egy szülés nem ritkán császárral végződő, ellenben a vékony filigrán nőkből pottyan a gyerek.

Ugyanis a női szervezet úgy van kitalálva hogy a puha női test alkalmasabb egyáltalán teherbe is esni, mert csak ott tud beágyazódni a megtermékenyített petesejt ahol puha lágy közeg veszi körül nem pedig vaskos izmos kemény. Bigyó órán nem figyeltél mi?

A férfi férfi, a nő meg nő. A nő ne legyen már férfi és ne is akarj férfias nőket.

2023. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!