Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérdeznek egy ffit, akkor azt mondja, hogy a “husisabb” lányok jönnek be neki, ha meg ott van egy, akkor már az “fúj, kövér”?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látni, hogy legyen rajta mit fogni, nem baj ha van hasa stb. De ha egy ilyen nő közeledne, akkor egyből hátrál, mondván hogy nem jön be a molettabb alkat… Megismerni már nem is akarják 😂😂😂 ez így volt 10/10 alkalommal. 30-40-es korosztályról van szó, nem is a tinikről ráadásul.

2021. dec. 5. 10:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert valószínű a 2 fél nem ugyanúgy értelmezi a husis fogalmát.

Érdemes teljes alakos fotót és súlyt is megadni, hogy ne legyen félreértés.

2021. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 milyen fotó és súly? 🙄😬 itt pl egy baráti társaságból vagy egymást felületesen, látásból ismerő személyekre gondoltam. Nem ismerkedem neten.
2021. dec. 5. 10:18
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
A férfiakat a farkuk vezérlik. Ha a farkának nem tetszel, akkor ez van. Mindegy, hogy mit mondanak.
2021. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Húsoson a nagy melleket és hátsót értik,de azért vékony legyél.
2021. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem mindegy, hogy a molett alkat tényleg molett alkat, vagy kövér. Az arányok sem mindegy, hogy formás, vagy nem.

Nincs éles határ, de kb 160cm körül 70-75 kiló még lehet bombázó, de 90kg már elég soknak tűnik.

2021. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

nekem be jönnének csak én hasonló alkattal nem nekik.

ezért meg kell fizetnem az az profihoz menni és már az bizonyíték hogy léteznek molett kedvelők hogy vannak molett prostik.

én 160 cm 90kg lánynál voltam

de van 130kg-os nő is és ő is keres

2021. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

szerintem azert annyian nem hangoztatják ezt. akik igen, azok meg altalaban az ilyen photoshop szornyekre gondolnak husis alatt (nagy mell, fenek, de vekony derek)


[link]


viszont eloben nagyjabol egy no se nez ki igy, akinek van melle, feneke, combja, annak nem lesz 60as dereka es lapos hasa (maximum kepeken..)

aztan meg meg vannak lepodve, hogy a husis lanyok a valosagban legtobbszor igy neznek ki, nyilvan ez mar annyira nem tetszik nekik:


[link]

2021. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A husis az mondjuk 5/6 max 10 kg plusz. De van aki husisnak nevezi magát 165cm 120kg san ami azért már nem az a kategória.
2021. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A husis az pl 170 cm 70 kg de nem az ha 170/100kg .
2021. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#7 mi a baj a második képpel? 😳 szerintem gyönyörű és igényes. Az első meg simán plastic.
2021. dec. 5. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!