Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők férfiról aki első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők férfiról aki első randin szándékosan nem megy értük autóval, mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Egy haverom csinálja ezt, így agyal, játszmázik már az első randin, hogy ő szándékosan nem megy első randin autóval a nőért, mert ilyen beteges hülye elmélete van miszerint:


"a nőnek is kell egy minimális erőfeszítést tennie a randiért"


És akkor így tételesen végigvette, hogy ő leszervezi a helyszínt, asztalt foglal, vacsorát fizet, programot szervez stb. szóval ezért ha ő megtesz ennyit akkor a "Királykisasszony" erőltesse meg annyira magát hogy saját erején, költségén stb. méltóztasson odafáradni a randi helyszínére.


Női szempontból ilyen pasit nem tiltotok le azonnal?



2023. máj. 2. 15:41
A kérdező szavazást indított:
nő vagyok, de a pasinak igaza van, én sem várom el első randin hogy fuvarozzon
undorító pasi, ha ezt megtudom azonnal vége mindennek
egyéb, írd le
31 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez baromira gáz indok, nem azért, de ha nem ezzel az indokkal mondaná akkor simán megtenném magamtól is a randi helyszínére magamat cipelem, de ,hogy konkrétan direktben azért sem visz el kocsival mert ki ő nekem....
2023. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

# 1


igen és kérdeztem hogy te mindig betartod ezt a nagy törvényedet?


mondja hogy igen.


Meg ilyet is mondott hogy ez megmutatja a nő igazi motivációját a randira.

2023. máj. 2. 15:47
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Lol, normális nő eleve nem száll be egy ideggen kocsijába az első randin.
2023. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
3%
Nincs is autom, tehat a kiraly kis asszonynak ha van akkor o vinne el engem.
2023. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

A haverod egy idióta.

Normális nő egy idegen autójába be se ül, úgyhogy a taktikája nem ér semmit. 😂😂😂

2023. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem jött értem senki első randi előtt, fel sem merült. Nem is akarnám hogy egy félidegen tudja a pontos címemet.

Ilyen kérdésekkor mindig felvetődik bennem, hogy az illető látott-e már igazi randit, vagy csak amerikai filmekből szedi ezeket az elvárasokat.

2023. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Első randin megbeszélt helyen találkozunk. Én is megyek a saját autómmal.
2023. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, hogyha eleve k_rvának tartja a nőket akikkel randizik, akkor minek randizik velük? Szánalom az egész ember.
2023. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de engem meg sosem vittek kocsival randira, pedig mar 32 eves vagyok.


Kulfoldon elek, es egyetlenegy pasi jott az otlettel, hogy elfurikaz engem valahova, persze hogy az egyetlen magyar:D Vegul egy kozeli parkban talalkoztunk, ahova biciklivel mentem, de azert haza akart vinni kocsival...

Rengeteg aprosagon latszott, hogy minden klasszikus csajozasi trukkot bevet ("veletlen" erintesek, menozes a penzzel, kocsival jonni), es minden perccel egyre szanalmasabba valt a szememben, aztan elmenekultem.


Szerintem a magyarok automaniaja eszmeletlen gaz, foleg nagyvarosban.

2023. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Nekem a princípiummal van bajom, nem kifejezetten azzal, hogy nem jön értem kocsival.

A mai pasik úgy elvannak nőiesedve, azt hiszik, hogy ők a főnyeremény és nekünk kell értük megfeszülni.

Szerencsére van sok olyan férfi, aki nem érzi magát hercegnőnek és nem tőlem várja el, hogy ugráljak neki, nekem az olyanok jók lesznek, az önérzeteseket meg vigye a sok modern boss bitch lady :D

2023. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!