Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 25-35 között ha ismerkedek egyre több profi lehúzó nővel találkozom akiknek semmit nem jelent sem a szex sem a csók de ez persze csak utólag derül ki? Őszinte lojális társat pedig nem találok.

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 03:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezek a nők azt mondják, hogy szabadok és boldogok. És nem szerelmesek senkibe és azzal szeretkeznek akivel akarnak ha jól esik nekik.

De számomra meg undorító. Én olyat keresek aki kapcsolatot is. És hűséges. Az ilyen nők el vannak veszve. De ez a nagy titkuk általában csak ismerkedés vége felé derül ki hogy csak eljátsszák nekem a tiszta őzikét közben mocskos varangyok az iszapból.

2023. máj. 3. 03:47
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért van, mert a te fejedben valami nagyon beteg, torz kép él arról, hogy ha egy nő élvezi a szexet és szereti is, akkor az egy "mocskos varangy az iszapból". Keress valami aszexuálisat, aki életed végéig "tiszta őzike" lesz, és több éves házasságban is hetekig kell teperned a szexért, az orálnak meg a gondolatát is elutasítja.
2023. máj. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Mert ez itt Magyarország. Mert van az a pénz... .
2023. máj. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Akkor járj olyan nővel, aki nem élvezi a szexet, és két hét múlva gyere picsogni, hogy a csajod szar az ágyban vagy esetleg nem akar szexelni.

Esküszöm, semmi sem jó a férfiaknak.

2023. máj. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kitana. ***** válasza:
95%

#6

Dehogynem. Egy olyan nőt akarnak, aki 25-35 éves koráig undorodott a szex gondolatától is, attól, hogy a méltatlan férfiak akár csak a kezét is megfogják, de aztán meglátják ŐT és hirtelen elönti őket az eddig ismeretlen, erős szexuális vágy, szigorúan csak a harmadik randi után lefekszenek egymással, természetesen mindent enged a nő már elsőre és a továbbiakban is, egy igazi szexmániás prostiként viselkedik az ágyban, ahogy meglátja a férfit, már tépi le a ruháit, tévézés közben kérni sem kell, magától nekiáll orálozni, stb. De az utcára a továbbiakban is csak tokáig gombolt blúzban lép ki és minden elhaladó férfi mellett lesütött szemmel megy el, mert neki csak Ő létezik egyedül, a többi férfi még mindig undorító, fujj.

Most mi ezen olyan lehetetlen elvárás, nem?

2023. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mathus ***** válasza:
88%

a kérdésre: "(..)semmit nem jelent sem a szex(..) vs. (..)azzal szeretkeznek akivel akarnak(..).

Ne írjál hajnalban, nem fog az agyad már akkor jól.

2023. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon félreértitek a kérdezőt...


Szerintem ő is "régimódi értékrendű", akárcsak én. Azzal van a baja, hogy nála a szex már egyfajta elköteleződésnek (kvázi kapcsolatnak) számít akkor is, ha még friss az ismerettség. Vagyis ha valakivel már idáig jut, akkor minimum elvárás, hogy a nő közben ne randizgasson/szexeljen mással is párhuzamosan. Illetve, ha valami mégse klappol a nő részéről, akkor legyen benne annyi gerinc, hogy közölje, ne pedig ghostingoljon.


Hasonló a helyzet a csókkal is: ha valakivel már csók van, akkor legyen már annyi tartás benne, hogy csak az illetővel való ismerkedésre fókuszál, nem pedig párhuzamosan randizgat és húzogatja a Tindert.

Magyarul, egy konzervatív embernek nem fér bele az a mostani "divat", hogy valaki gyorsváltásban/párhuzamosan kavargat több emberrel mindenféle komolyabb szándék nélkül, mert ő most éppen "jól akarja érezni magát".


Én is jártam már úgy, hogy 3 hét és 7-8 ottalvás után a lányt elhívtam egy teljes hétvégés programra, ő pedig zavartan kérdezte, hogy "figyelj már, akkor szerinted most járunk?". Míg nálam az alapnak számít, hogy ha valakivel rendszeresen találkozok és szex is van, akkor az bizony már kapcsolat... És abban is igaza van a kérdezőnek, hogy valamiért ez a típus várja el a legdrágább programokat, éttermeket, ajándékokat (mert egoisták és csak magukkal törődnek).


35F

2023. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan a no is csak azutan buszke arra hogy o milyen szabad felfogasu amikor lebukik h rnbc. Elotte o a nem fekszik ossze akarkivel tipusnak adja elo magat. Mi nem tiszta ezen? Ez átverés.
2023. máj. 3. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

"Azzal van a baja, hogy nála a szex már egyfajta elköteleződésnek (kvázi kapcsolatnak) számít akkor is, ha még friss az ismerettség."


Nem, azzal van baja, hogy vele senki nem akar dugni. Én a fent leírt, szinte aszexuális, orált elutasító nő vagyok, aki friss ismeretségben nem szexel, és lenézem a kérdezőt. Beszélgetni sem akarnék vele, nemhogy kapcsolatot.

2023. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
A kerdezo hulyesegeket beszel.
2023. máj. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!