Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy lesz barátnőm?Elmúltam 30 de semmi lehetőségem ismerkedni!Hol lehet a legkönnyebben becsajozni?Nekem valamiért nem megy! f

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ennél több infó? Mit kell tudni az eddigi múltadról, tapasztalataidról, ami a nőkkel való kapcsolatot illeti? Arra is ok-okozati bizonyítékok vannak, hogy a baráti kör hiánya összefügg a párkeresési nehézségekkel, részben ez az oka annak is, hogy a nők jobban viselik a szingli létet, mint a férfiak, mert köztük bensőségesebb, közvetlenebb barátnői viszonyok vannak, és gyakrabban kapnak emiatt pozitív megerősítést a barátnőiktől (tudok küldeni linket a tanulmányról, ha bárkit érdekel). Ezek alapján a következő kérdéseim merülnek fel:


1. Mit kell tudni a párkeresési, párkapcsolati múltadról, milyen tapasztalataid vannak a nők kapcsán?

2. Nem vagy-e túlságosan introvertált, vannak-e barátaid, akikkel eljárhatsz néha ide-oda? Van-e társasági életed?

3. A társkeresők gondolom nem játszanak nálad, így a társkeresőket, mint javaslatot gondolom kilőhetjük.


Hogy hol lehet a legkönnyebben csajozni? Hát, logikus módon azokon a helyeken, ahol kimondottan szoktak csajozni a pasik (társkeresők és szórakozóhelyek, de ehhez ugye baráti kör is kell/ajánlott). Szokták még említeni a hobbikat, rendezvényeket (főleg ha olyan jellegű a munkád, ahol jársz rendezvényekre is), de ezeken a helyeken a szerencsefaktorra és a véletlenre lehet csak hagyatkozni, tehát kisebb a sikerráta. Amik sokkal ritkábban szoktak elhangzani, azok a társkereső irodák. Rapid módon rákerestem a Google-ön, és vannak ilyenek, főleg Budapesten, szóval ott is próbálkozhatsz akár, de többet nem tudok róla mondani, mert nincs velük tapasztalatom :) dobok egy Google kereső linket:

[link]

2023. máj. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2 kapcsolatom volt eddig.De évek óta nincsen senkim.Próbálkozások voltak de nem nagyon volt sikerem.

Igazándiból pár barátom van.De velük nem lehet elmenni sehova mindegyik a barátnőjével van otthon.Egyedül meg hova mehetnék?

Eléggé reménytelennek tűnik a helyzetem.Fent vagyok társkeresökön néha össze jön pár randi de sose lett semmi belőlük.

2023. máj. 3. 06:22
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Legyel nagyon helyes.

Legyel szalkasan izmos kigyurt

Legyel 185 cm minimum.

Legyel apolt.

Tartsd el sajat magad egyedul egy lakasban.

Legyel onallo. Azaz ne anyad vegye a ruhaid es ne ok hatarozzak meg a hetvegeid beosztasat es ne ok fizessek helyetted a rezdi csekkeket pl.

2023. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Én azt javaslom, hogy társkeresőn írj a nőknek, minél többnek, kicsit változtass mindig az egész koncepciódon és ne mindig a barátnő legyen a cél konkrétan, először a nőkkel megfelelően kommunikálni kell megtanulni. Ha mindig ugyanazon a szinten maradsz, akkor előrébb annyira nem tudsz jutni. Társkeresőn egyébként felvetheted azt is, hogy nem feltétlen társat keresel, csak beszélgetni szeretnél, ismerkedni kicsit, erre nyitottabbak a nők, mert nincs megfelelési kényszer.
2023. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Én jópár hónapos Tinder meg pár tinderes randi után azt javasolnám, ha nem akarsz mélyebbre kerülni kerüld el a Tindert. Az ottani pár % nem reprezentálja hogy te milyen ember vagy. Én szerelmet kerestem, aki magam miatt szeret de csak olyanokkal beszéltem akiket nem érdekel ha pl. te random faképnél leszel hagyva, vagy nem is tudják mit akarnak. Sokan felmérik hogy egyedül lamsz-e vagy sem, mivel foglalkozol, utazol-e vagy sem és a többi le van szarva. Ne abból a pár %-ból mazsolázz akik oda kerültek különböző mentális okok miatt. Egy rendes lány is hamar felméri hogy ott a férfiak nagy részével is komoly gondok vannak.

Egyébként nekem sincsen évek óta párom. Az élet nem dobja be, nem is kezdeményeztem így senkinél. Érdemes minél több programot csinálni és lehetőleg nem egyedül, társasággal. Az meg nálam sincs. Viszont abba érdemes belerakni az effortot. Ha megfelelő lány nem is lesz ott a programon, legalább lesz egy jó élmény a tàrsasággal. Nem az van hogy felmész egy átlagos önbizalommal tinderre és megtörve törlöd a profilodat a sokadik szociopata után.

Megfogadni persze nem kell semmit, én csak sok hónapos tapasztalataim alapján beszéltem

2023. máj. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Barataid nincsenek? Veluk elmesz bulizni.

Tarskereso? Tudom nem a legjobb, de jobb mint a semmi

2023. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az élet többi területén hogy vagy? Céljaid vannak, haladsz feléjük? Ez fontos lenne.

Ismerkedési céllal elmehetsz tanfolyamokra, pl. nyelvet tanulni, vagy valami kézműves izére. Vannak FB-n ilyen ismerkedős kirándulós klubok, illetve villámrandit is szerveznek egyre több helyen. Azért az kell, hogy te fogadd el magad, ne undorodj magadtól, szeresd magad annyira, hogy el tudd képzelni hogy téged lehet szeretni.

2023. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Először a nőkkel megfelelően kommunikálni kell megtanulni."

Mégis mi a francot kell ezen tanulni?

2023. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A(z) (élet)célok mondjuk fontosak, igaza van a 7-esnek! Ismerkedéskor azért fontosak, mert ha küzdesz, törtetsz egy cél felé (főleg ha van egy álmod, mondjuk egy nagy karriercél), az meg fog látszani rajtad ismerkedéskor. A törtetés, a küzdőszellem ad egyfajta szenvedélyt, tüzet és önbizalmat az embernek, ami kimondottan jót tesz ismerkedéskor is. Tapasztalat. Látsszon rajtad, hogy előrébb akarsz jutni az életben, látsszon rajtad az a bizonyos küzdőszellem, ami nagyon férfias és vonzó a nők számára is, meg neked is jót fog tenni, meg fog nőni a magadba vetett hited is.
2023. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szenvedélyt, tüzet és önbizalmat az embernek"


Nem, előtted valami hollywoodi film képkockái peregtek le, amiben egy öltönyös fickó sétál az utcán rolex órával a karján. Az pedig nem működik, hogy a karrieremben elért sikerekből gyűjtött önbizalmam egy részét átpakolom a csajozáshoz való önbizalom fiókocskába. A te gondolatmeneted ott hibázik, hogy az önbizalmat egy univerzális dolognak gondolod. Azt hiszed, hogyha a karrieremben magabiztos és önbizalommal tele vagyok, akkor a magánéletemben is önbizalommal teli leszek. A valóságban azonban a magánéletben lehetsz esetlen és önbizalomhiányos, mert az önbizalom a valóságban nem univerzálisan működik. Attól, hogy megtanulok autót vezetni és magabiztosan hajtani, még nem lesz több önbizalmam repülőgépet vezetni. Vagyis a csajozásban béna maradok, a bénázásom pedig taszítani fogja a csajokat, nem pedig vonzani. A szakmai sikerek, és a magánéleti sikerek két teljesen külön dolog. A szakmában szerzett önbizalom nem fog kihatni a csajozási önbizalmara. Ha a szakmádban fejlődsz, de a csajozásban nem, akkor utóbbi területen miért növekedne az önbizalmad?

2023. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!