Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mostanában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mostanában mindenki ritkán ír vissza?

Figyelt kérdés
Eddig bármikor tindereztem, mindig volt több pasi is, akivel kialakult egy folyamatos beszélgetés, aztán abból (az egyikkel) randi, kapcsolat. Ez akár már aznap, ahogy felregisztráltam. Most ugyanazokkal a képekkel/bioval vagyok fent, mint legutóbb pár hónapja, de valahogy senkivel nincs folyamatos beszélgetés már vagy 2-3 hete. Ők írnak rám, de vagy csak esténként, vagy órák/napok után válaszolnak. Másnak is feltűnt ez vagy csak nekem van most ilyen peches szériám?:D Én nem mennék randira olyannal, akivel nem dinamikus még a csetelés sem.

2023. máj. 3. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapból ezt csinálja az összes más platformokon is.

Ez nekik az ismerkedés..

2023. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg a kiégés miatt van. Kezdetben én is folyamatosan chateltem egész estéket és mindig elköszönéssel zártam a beszélgetést.


De egy idő (és több sikertelen randi) után rájöttem, hogy az én időm fontosabb ettől. Volt már olyan, hogy baráti összejövetelt, családi programot vagy edzést hagytam ki amiatt, hogy valakivel normálisan tudjak chatelni. Aztán élőben egy csipetnyi szikra sem volt...

Ezért mostanság már csak akkor írok vissza, ha épp ráérek, mellette élem az életem. Szerintem sokan vannak így ezzel.

2023. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem veszik komolyan, vagy annyi opció között választanak, hogy találtak olyat, akivel inkább foglalkoznak, esetleg unják szimplán az egészet. Személyes tapasztalatom nekem is, hogy ha sokat ismerkedik az ember ott, de nem igazán jönnek a sikerek, hamar megszakadnak a kontaktusok, ghosting stb. úgy mindig előről kezdeni a folyamatokat járhat közönnyel, unalommal, megrekedésben egyfajta lelkesedésnélküli állapotban. A tinder kezdetben jobban pörgött, igen, de aztán szokás szerint a felhasználók aktuális hozzáállása módosítja - a sok csalódás, trollkodás, kamuzás, átverés, mások kárára történő "kísérletezgetések" megteszik a hatásukat. Még kevesebb az eddig is minimális felelősség, amit online közegben ugyan dőreség elvárni eleve, de azért kiábrándítani képes. Szépen begyűrűzhet a való életbe is.
2023. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 na igen, de ha úgy állsz hozzá, hogy most már inkább nem fektetsz bele energiát, akkor csak mégtöbb csalódás fog érni. Mert a legtöbb nő nem fog komolyan venni. És amúgy nem kell ahhoz semmit hanyagolni, hogy egy viszonylag folyamatos beszélgetést fenntarts, nekem edzés, munka, egyéb tennivalók mellett is belefér, de aki csak este odaböfög pár sort..hát azzal nem lesz randi.
2023. máj. 3. 11:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert az elején még mindenki lelkes, aztán több kudarc után belefárad, hogy mindig ugyanazokat a felesleges köröket futja.

Amúgy tök jó hogy vannak akik 1-2 hónap alatt párt találnak tinderen, de vannak akik évek óta fenn vannak, nem is tudom miben reménykednek még.

2023. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4. Ez nem igaz, az utóbbi pár évben én is ilyen lettem, hogy inkább mintha leveleket írnánk egymásnak, tehát nem chatelünk folyamatosan, hanem több óránként naponta párszor írunk egymásnak.


Nem csökkent semmit a sikerességem a nőknél, higgyétek el a legtöbb nő is átállt ugyanerre és férfiként már az a gáz legtöbbször, ha te mindig pár perc után válaszolgatsz, miközben a másik több óra múlva válaszol csak.

2023. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Páróránként még oké, de napi 1x? Na mindegy, inkább várok türelmesen megint olyan pasira, akivel zökkenőmentes a kommunikáció.
2023. máj. 3. 11:30
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
🤦‍♂️
2023. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek kérdező, szerintem teljesen komolytalan, amikor valaki napok után válaszol, mert annyi dolga volt. Ha már most nem er rá napi pár percet, hogy akar kapcsolatot ?

Legalább hamar kiderül, hogy az ilyenekkel nem lehet komolyan tervezni. Ne add fel, biztosan lesz olyan, aki fog és szeretne rad időt szánni!

2023. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet szerinted 🤦‍♂️, de őszintén aki már az ismerkedésbe sem fektet energiát, az a kapcsolatba mennyire fog?
2023. máj. 3. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!