Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal férfiak, ha egy ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, ha egy ismeretlen csaj rátok írna hogy látott titeket, hogy éreznétek magatokat? Mennyire nyugtalanítana ez a szituáció?

Figyelt kérdés

Múlt félévben volt egy srác az egyetemen aki nagyon tetszett. Akkor volt egy óránk együtt, azóta nem láttam. Nem hinném hogy belefutok újra, nagyon nagy az egyetem. Ő szerintem 23 én 21/l.


Nos, ő nem tud a létezésemről de én kiderítettem a nevét és szerintem megtaláltam az Instagramját.

Privát fiókja van és semmi képe, csak egy profilkép amin szintén csak messziről látszódik.

Arra gondoltam ráírok és elmondom hogy tetszik, talán azt is hogy lenne-e kedve esetleg elmenni kávézni, vagy hogy szívesen megismerném, nem tudom valami ilyen béna szöveget írnék.

Viszont nagyon félek hogy ez teljesen ijesztő lenne számára, hiszen én le stalkereztem úgy hogy ő nem is tud a létezésemről. Eléggé szégyellem a szitut:/

Az hogyha nem érdeklem nem baj, de tartok attól hogy screenshotot csinál és valahogy megaláz vagy hogy az egész szituáció rosszul sül el és teljesen lejárattom magam.


Sajnos nem sikerült kiderítenem hogy van-e valakije.

De még ha nincs is, akkor se hinném hogy érdeklem, én picit átlagon aluli vagyok ő meg jól néz ki.

De megesz a fene hogy meg se próbáltam és hogy gyáva voltam hozzá szólni most meg már nem is tehetem, és ezen kattogok.


Mondjuk arra is goldoltam hogy csak megpróbálom bekövetni és majd utána meglátom, de nem hinném hogy egy ismeretlen profilt visszaigazolna (miért is...).


Mit gondoltok?

Ti hogy reagálnátok?



2023. máj. 3. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak működése:

Ha szép vagy, akkor de aranyos! Persze, menjünk kávézni.

Ha nem, akkor válasz se fog jönni. Ne agódj ezen :D

2023. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Huhh..eletem legszebb emleke kezdodott igy.

Lattam egy fiut, nehezen de megtudtam a nevet, nehezen de megtalaltam facebookon. Kb 4 honapig nem csinaltam semmit, aztan egyszer csak bejeloltem. Azt gondoltam, istenem..nem veszitek vele semmit, a letezesemrol sem tud. Egybol viszaigazolt. Ra is irtam, nem birtam ki hogy ne. Alvas nelkul mentunk reggel dolgozni, annyit beszeltunk! Eletunk legszebb emleke azota is. De az enyem egy nagyon szereny es aranyos fiu , nem tudom akirol szo van o milyen, de te sem veszitesz semmit! Nem is ismeritek egymast.

Vedd fel vele a kapcsolatot es hallgass a megerzeseidre! Sok sikert! :)

2023. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs más megoldás, meg kell próbálnod.
2023. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

#1

Azért a lányoknál ez a jelenség ezerszer jobban jelen van.

Szórakozóhelyen szinte már nemi erőszaknak titulálják, hogyha egy nem vonzó férfi megy oda egy lányhoz táncolni. A vonzónak meg pozitívum.

Azért ebben a viszonylatban a férfiakkal jönni tényleg túlzás(biztos náluk is van hasonló de azért ilyen radikális kettős mérce két lány tettének megítélése között nincs)

2023. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyszerűbb lenne megtalálni az egyetemen. Ha volt közös órátok, abból kiderülhet, hanyadéves, milyen szak stb. Onnan meg már egyszerű megtalálni.
2023. máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá és kérj tőle valami segítséget sulival kapcsolatban:) f
2023. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen lehwtetlen mert bem vagyok egyetemista..
2023. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Meglepődnék mert nincs fbm. Kicsit para lenne.
2023. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkoromban (amikor egyedülálló voltam) biztosan örültem volna ennek. Normális férfi nem ijed meg egy nőtől. :-) Habár ma már egyre több a nem normális, de bízz abban, hogy te normálisat láttál meg. Ő pedig csak örülni fog ennek. Ha esetleg van partnere, akkor nem válaszol vagy lepattint.
2023. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem kereshettél volna 100 éven át instán... De facebookon vett már fel csaj ismerősnek, az sose zavart. :) Nyugtalanító meg egyáltalán nem lenne. Vagyis lett volna, mert már vége a sulis korszakomnak egy ideje. :D
2023. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!