Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten miért dicsérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért dicsérnek férfiak random ismeretlen nőket, mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok, de soha az életben ilyet nem tennék, az ilyeneknek mi van az agyuk helyén. Egyszerűen nem értem, rengeteg helyen ahol csinos nő fényképpi videója megjelenik akár Instagram vagy tiktok csak a random dicséretek jönnek, gyönyörű vagy szépséges vagy nagyon jó csaj vagy és társai. Szerintem ezek a dicséretek már baromira súlyát vesztették ilyen formában. Egyszerűen nem értem ennek az okát miért kell minden nőt így agyon dicsérni lassan szégyellem hogy férfinak születtem...
2023. jan. 29. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem az ilyenek általában így próbálnak "csajozni".


Szerintem én soha nem csináltam olyat, hogy egy nőnek a profil képe alá írogattam ilyeneket, hanem neki mondtam el mikor beszélgettünk, hogy nagyon csinos vagy ilyesmi. Szóval úgy bókoltam. Ezeknek egyébként én sem láttam semmi értelmét, de azért örülök, hogy más is így látja, hogy full értelmetlen.

2023. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem , hogy ilyet olvasok!!!


Nő vagyok, és teljesen igazad van!

Én sem értem mi értelme van, főleg olyankor mikor felesége is van az illetőnek, és facebookon nyilvánosan ilyeneket ír, pl. Rokonságban is van ilyen.

2023. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismerek aki ilyet csinál, akinek sosem volt nője.
2023. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert tetszik nekik, azt hiszik van esélyük akár.
2023. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Több száz férfi közül interneten azt gondolja ezzel van esélye.... ennyire agyatlan valaki.... nem tudom elképzelni hogy van
2023. jan. 29. 09:59
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Pedig van, hiába nem hiszed el.
2023. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Azért csinálják, mert működik. Lehet, hogy 1000-ből 1x, de ha bejön, akkor már érdemes próbálkozni. Az más kérdés, hogy egy kikerázott instagirl-nél a csövesbánat zéró eséllyel indul, de már megszokták, hogy ezt így kell csinálni.
2023. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Kizártnak tartom hogy ez működne ,1 millióból egysem..
2023. jan. 29. 10:13
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értettem egyébként amíg meg nem néztem Hajdú Péter Frizbi videóját ahol Csuti volt a vendég. Szépen elmondta Csuti, hogy felcsapta az Instagram nevű "katalógust", kiválasztott egy nőt és jelenleg most ő a barátnője (link: 24:20-tól). Így megy ez manapság.

Ezek alapján van akinek bejön a dicsérgetés, szívecskézés stb.


https://www.youtube.com/watch?v=BOOAVH4489I

2023. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen azt ösztöneiknek engedelmeskednek és leírják, amit éreznek. Kétlem, hogy csajozás lenne a cél. Csak egyszerű simpek. Pont ezért profitál milliárd dollárokat az OF.
2023. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!