Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne jobb gazdaságilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb gazdaságilag is, ha végre felvállalnák az emberek (főleg a nők) a valódi természetüket?

Figyelt kérdés

Évszázadokon át etették a férfiakat azzal a dumával, hogy nekik nem kell szépnek lenni, a nők nem vizuális típusok, másképp működnek, stb.


A társadalmi berendezkedés olyan feladatokat állított számukra, mikor már meghaladtuk a mamutvadászos időszakot, hogy a butábbak erővel, az okosabbak ésszel meg tudták oldani. Mindenki a saját szintjén, megvoltak a kasztok.


A nők megdöntötték ezt a rendszert, mert korlátok közé szorította őket, nem lehettek igazán önmaguk, mert azért társadalmi megvetés és büntetés járt.


Azóta viszont a tojás fehérje ugyanúgy kölönvált a sárgájától a nagy szabadságban abban az értelemben, hogy a nők egy része kezdi felfedezni, hogy karrier ide, diploma oda, még mindig jó az, ha van egy sugar daddy a háta mögött, aki hátszelet biztosít. A hagyományos evolúciós dolgok nem csak jobbágy szinten, házicseléd vs. iszákos vakkomondor szerepben érvényesülhetnek. Csak hát sok az eszkimó, kevés a fóka ebben a versenyszámban.


És van, aki annyira a külső vonzalmat keresi, hogy bármilyen drogos, nőverő trógerrel összejön, csak mert jó pasi. Illetve aki vadidegeneknek odaadja magát, csak mert ő is viselkedhet pasisan.


Nem lenne jobb, ha már gyerekkorban nem kamuznánk, mint a Mikulás és a Jézuska esetében, így mindenki a külsejének megfelelően orientálódhatna, hogy a vonzalmi skálán hol foglal helyet és már idejekorán felkészül, hogy mire számíthat az élettől?


GDP-ben mérhető lenne a fellendülés.


Vagy azért nem ez csinálják, mert akkor az még jobban háttérbe szorítaná a nőket, akiket így is kvótákkal akarnak előre tolni, mert anélkül önmaguktól nem elég rátermettek, hogy őket vegyék fel 1-1 pozícióra férfi helyett?


És mivel a férfi értéktelen a mai világban, az átlagos férfiak életen át tartó sikertelensége nem nagy áldozat azért, hogy az új társadalmi rendszer felépüljön?



2023. máj. 4. 09:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a nok alaptermeszete nem az elethossz dieta es magassarkuban tipegés. Inkabb pizzat szeretnek zabalni es legszivesebben soha nem szortelenitenenek es a tv, okostelo elott doglenenek egesz nap. Pint mint a pasik
2023. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
10, az a baj hiába edzenek, a személyiségük ugyanolyan okádék marad
2023. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
38F incel milyen érzés a tudat, hogy életed végéig szűz leszel azért mert egyszerűen nem akarsz megvàltozni?
2023. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Mojjo ***** válasza:
100%
Mondjuk aki minden hozzászólása végére odaírja a nemét/korát, és elmúlt 15 éves, azzal van baj. De hogy még azt is odabiggyeszti, hogy mikor szexelt utoljára (ez esetben pl soha), az már kőkemény.
2023. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezeknek az inceleknek csak a topmodell lányok kellenek, átlagos nőre rá se néznek. Nem csoda, hogy nincs senkijük
2023. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom, mikor ezek a magukkal semmit sem kezdeni akaró incifincik a világ érdekének állítják be a lúzerségük (rothadó belsőjük) miatti szexhiányukat. Menjetek prostihoz, oszt jónapot!
2023. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha feleennyi energiát fektettél volna abba, hogy legalább egy nőt megismerj anyádon kívül, már rég házas lennél és annyit szexelnél amennyit csak tudnál.


A GDP-re való hatást azért megoszthatnád, hogy álmodtad meg.


Abból meg köszönjük szépen, nem kérünk, hogy külső alapján beskatulyázzák az embert. Lehet, hogy neked megfelel ez a fajta felszínes gondolkodás, de a legtöbb embernek nem.

Az sem kizárt, hogy ha nem csak és kizárólag a külsővel törődnél, talán még barátnőd is lenne... de így.... 0 belső értékkel kva nehéz..

2023. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te milyen környezetben élsz, de nekem a barátnőm teljes mértékben felvállalja előttem a természetét, és én is előtte az enyémet.

Mondjuk egyikünk sem olyan keserű, szélsőséges, és felületes, mint amit te felvázoltál, de ez már részletkérdés.

2023. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor férfiként, a barátnőmre vonatkoztatva...


"Szerintem a nok alaptermeszete nem az elethossz dieta es magassarkuban tipegés."

Hát... engem a világból ki tud űzni az a nő, akinek mániája a magassarkú. Már a kopogása is irritál, hát még amikor csetlik-botlik benne, az a lábbeli teljesen alkalmatlan a gyakorlati funkciójára. A diétáról meg annyit, hogy egészségesen kell élni. Nem szétfolyni, de nem is kell anorexiás csontváznak lenni. Normális körülmények között bőven elég, ha az ember összhangba hozza az étkezését az életstílusával.


"Inkabb pizzat szeretnek zabalni"

*enni.

És mi van abban, ha pizzát akar enni? Egyébként nem igazán szereti.


"es legszivesebben soha nem szortelenitenenek"

Nem is szokott. Még a legelején megbeszéltük a preferenciákat, én megmondtam, hogy egyrészt baromira nem zavar (mondjuk az állandóan kipattogzó bőr, meg a tüsi, szúrós, opárnapos szőr az annál inkább), másrészt meg érezze kényelmesen magát, szerintem erről is szól egy kapcsolat.


"es a tv, okostelo elott doglenenek egesz nap."

Mondjuk tévézni ritkán szokott, PC játékokkal játszani annál inkább.


Én pedig imádom őt, és szerintem bámulatok köztünk az összhang.

2023. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas incel handabanda. Nagyon helyes, hogy nektek nem jut senki, ez az élet rendje...
2023. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!