Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó stratégia lehet az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó stratégia lehet az, ha féltékennyé teszem akit szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már lassan 2 éve kerülgetjük egymást, többször szexeltünk már, meg mostanában szinte mindig kavarunk, igaz csak az alkoholnak "hála". Már több ötletem nincs hogy hogyan sikerülhetne összejönnöm vele, próbáltam már mindent ami eszembe jutott, viszont néha elszólta magát hogy összejönne velem, csak nem mer valamiért. Most úgy alakult, hogy egyszerre több lány érdeklődik irántam, viszont engem meg ők nem érdekelnek. Tudom hogy nem ez a legtisztességesebb dolog a világon, de arra jutottam hogy megpróbálom féltékennyé tenni. Persze nem dörgölöm az orra alá hogy milyen jó volt ezzel meg azzal, de talán ha azt érzi hogy elveszíthet, akkor hajlandó lesz velem lenni. Főleg hogy amikor ilyesmi szóba került akkor úgy láttam rajta hogy nagyon féltékeny. Jó ötlet lehet ez szerintetek? Van itt olyan, akinek már sikerült így valamit elérnie pozitív irányban?
2023. máj. 8. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet, próbáld meg
Ne próbáld meg, csak rontasz a dolgon
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mer, akkor azon hogyan segítene, hogy még ő tetszik, akkor te másokkal kavarsz, hogy felte
2023. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
kennye tedd?
2023. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, pont ezen gondolkozok hogy nagyon nem jó ötlet, mert ha ezt látja akkor azt gondolhatja, hogy majd biztos mellette is ezt csinálnám és nem tudna bennem bízni.
2023. máj. 8. 17:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az ideális, hogy kimutatnád tettekkel, hogy meg lehet benned bízni és komolyan gondolod vele, hogyha azok után is fél, vagy nem akar, akkor felejtsd őt el és ismerkedj másokkal, de direkt féltékennyé tenni nem fog hozni sikert, még jobban begubózik, lehet hozzád se szól többet.
2023. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint te.... Hallod 2 éve kerülgeted, itt kérdezel minden héten, hát lehet inkább elengedni kéne a témát. Főleg ezzel amit most írtál, ez mindenhogy csak rontana a helyzeten.
2023. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ki ő? 🙄
2023. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elveszíted még a lehetőségét is azzal, hogy köztetek bármi is legyen egy ilyen lépéssel. Főúleg egy olyn emberrel mint akit leírtál. Egyértelmű, hogy fél felvállalni a kapcsolatotokat. Egy ilyen embernél ezt meglépni tuti bukás. Ki adta neked ezt a "fenomenális" ötletet, ami tuti bukásba visz? Na ő tuti nem a barátod, inkább az ellenséged.
2023. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz elérni ezzel?

Azt, hoy bevallja, hogy együtt akar lenni veled? Dehát már bevallotta!:D Még szexeltetek is!:D

Mégis mi a tökömre vársz? Annyi kellene, hogy kezdeményezz nála és kész.


Ismétlem: szexeltetek és azt mondta össze akar jönni veled. Erre te féltékennyé akarod tenni XD Ipari hülye:D


Ez a stratégia még olyan helyzetekben sem jó, ha be kell cserkészni a nőt, de itt tulajdonképpen bent áll a nappalidban, te meg mennél el cserkészni XD

2023. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nő úgy kidob a francba - vagy szóba sem áll veled ezek után, mint a huzat.
2023. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt az ötletet senki sem mondta, magamtól jöttem rá, illetve mintha a neten olvastam volna valahol, hogy valami nő addig nem tudott pasiként tekinteni arra, akivel aztán összejött, amíg nem volt benne a pakliban hogy majd más összeszedi helyette. De akkor megerősítettetek a döntésemben, elég egyértelműen, ezt a hirtelen felindulásból kitalált dolgot el is vetem most azonnal, és még véletlenül se hozom szóba előtte hogy egyáltalán megfordult a fejemben. Amúgy se tudnék mással semmit se csinálni, egyszerűen nem vonzanak mások szexuálisan, talán lehet, hogy annyira megszerettem.
2023. máj. 8. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!