Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó stratégia lehet az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó stratégia lehet az, ha féltékennyé teszem akit szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már lassan 2 éve kerülgetjük egymást, többször szexeltünk már, meg mostanában szinte mindig kavarunk, igaz csak az alkoholnak "hála". Már több ötletem nincs hogy hogyan sikerülhetne összejönnöm vele, próbáltam már mindent ami eszembe jutott, viszont néha elszólta magát hogy összejönne velem, csak nem mer valamiért. Most úgy alakult, hogy egyszerre több lány érdeklődik irántam, viszont engem meg ők nem érdekelnek. Tudom hogy nem ez a legtisztességesebb dolog a világon, de arra jutottam hogy megpróbálom féltékennyé tenni. Persze nem dörgölöm az orra alá hogy milyen jó volt ezzel meg azzal, de talán ha azt érzi hogy elveszíthet, akkor hajlandó lesz velem lenni. Főleg hogy amikor ilyesmi szóba került akkor úgy láttam rajta hogy nagyon féltékeny. Jó ötlet lehet ez szerintetek? Van itt olyan, akinek már sikerült így valamit elérnie pozitív irányban?
2023. máj. 8. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azta

14 éve vagyok itt a GYK-n, de még nem láttam olyat, hogy egy kérdező feltett volna egy kérdést egy láthatóan rossz ötletről, bejött pár válasz és a kérdező hitt a válaszolóknak és átgondolta az ötletet.

Le a kalappal:D

Ha lenne ilyen Aranykérdőjel díj vagy ilyesmi, megkapnád:D


Egyébként meg hívd el randizni. A sztoriból szerintem csak arra a vár, hogy kezdeményezz tisztességesen, és ne ilyen bulikon kerülgetés meg részeges csókok legyenek, hanem tisztességes megkeresés és egyenes szándék.

2023. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, Mariska, többször voltunk már együtt, és gyakran eszembe jutnak ezek az alkalmak akkor is, amikor nem vagy velem. Nagyon jól érzem magam veled, de már kicsit zavar, hogy mindig csak piásan találunk egymásra, attól félek, emiatt nem veszel komolyan. Én tényleg szeretnélek jobban megismerni, nem akarom, hogy azt hidd, hogy csak kihasznállak... Volna kedved velem valamelyik nap meginni mondjuk egy kávét, beszélgetni, ismerkedni?"
2023. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne örülj 11es, pár nap vagy hét, és újabb baromságot fog kitalálni. Ő az egyik olyan kérdező, akit fel lehet ismerni, mindig ugyan az a sztori, 2 éves ismerettség, pia mellett "kavarnak" aztán azt hiszi, hogy szerelmes.
2023. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Primitívség.
2023. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a baromságokat az embereknek el kéne már felejtenie.


Én megmondom őszintén azt nem értem miért nem vagy nyílt hogy te kapcsolatot szeretnél vele. Ehelyett játszmázni akarsz?


Őszintén pl. Csak nehogy úgy járj egy ilyen után hogy eltűnik mint egy kismókus és nem találod majd sehol vagy utána közömbösen nem foglalkozik veled, mert helyt adott a következőnek, vagy a harmadik opció hogy haverként vidáman megtárgyalja veled a hódításod és még tanácsot is ad neked hogyan hódits. Én ilyen párbeszédeket is érzékelve csak azt szoktam magamban mondani aha hát persze jó út a bukás felé. De ad csak neki a tanácsot hogy tegye féltékennyé.


4. Opció hogy bejön a terved de aki játszmázik az minden dolognál azt fogja tenni kontrolálod már most a másik cselekedeteit nem szabadon dönt hanem egy mestersegesen keltett illuzio alapjan hoz egy felfokozott dontest. Ha most kontrolalod ezzel, mi lesz majd később. Mondják azt hogy a szerelem szabadság , ez hol az mikor simszezel a másikkal és az érzéseivel? Igy szerinted önmagadért szeret vagy azért szeret tudta nélkül ami szerepet játszol hogy becserkézd. A féltékenység nem egyenlőba szerelemmel ez nem bizonyitja azt hogy a másik szerelmes. De aki szerelmes az meg nem teszi ki ilyennek a másikat. A szerelem és a szeretet nem bánt. Akkor inkább mentél volna horgászni vagy vadászni horgász és vadász vizsga után minthogy játszmázol más érzéseivel. Nem fer és régi unalmas csúnya dolog.

2023. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
* nem egyenlő a
2023. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!