Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adtad fel a társkeresést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adtad fel a társkeresést?

Figyelt kérdés
Mit tettél annak érdekében, hogy változzon a helyzeted, javuljanak az esélyeid, ám ennek ellenére sem történt változás?

2023. máj. 11. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
85%
Mert impotens vagyok. Sejtettem addig is, de egyszer a nő előtt égtem le. Többet nem égetem le magam. Akkor is azt hittem hogy elásom magamat.
2023. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
67%
Mert megtaláltam a párom.
2023. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
74%

Mert csak megszívtam a másikkal.

mindig kerestem vkit, mindog volt vkim, és mindegyikkel volt vmi bajom, minddel szakítani kellett.

Most kezd nyílni valahogy az értelmem hogy kell ez nekem?

Mi a jó a pasikban egyáltalán?

Most megálltam kicsit gondolkodni. Ez meg eltart. Meghalt a vágy rájuk. Amit csak erősítenek bennem az újabb arcok akik vagy degradálnak vagy nem tetszik vagy pancserek vagy mindig van vmi amitől selejt. Ha mégsem az akkor meg kapcsolatban okoz csalódást.

Beleuntam az egészbe.

2023. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
18%
Mert minden nő egy hazug, csalfa szemét!
2023. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb nő komolyra megy és azzal aki neki tetszik meg minden jó. A pasik meg azok mennek komolyra akiknek nem jut senki. Akikkel meg nem lenne gond azok meg repkednek mindre.
2023. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%

Volt benne sok évig tartó önmarcangoláson át, hirtelen felindulásból elkövetett meggondolatlanságon alapuló kapcsolat és későbbi igen nagy pofára esés amikor elég csúnyán rászedtek.

Szereztem annyi “jó” tapasztalatot ezekből, hogy egy kis részemen kívül más nem vágyik rá.

Közben elmúltam 30 és nem vagyok olyan külsőre aki megütne bármilyen szintet, ami sikerre vezetne. A legfontosabb, hogy nem tudok olyan nővel higgadtan beszélgetni aki tetszik. Csinálja aki ért hozzá, elvagyok egyedül is.

2023. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%
Mert csak nagyon sérült emberek iránt tudok érezni, de mivel én is az vagyok, így semmi esélye a kapcsolataimnak. Szerelem nélkül meg nem akarok kapcsolatot.
2023. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
41%
Első válaszoló, egy kudarc miatt feladtad, hogy valaha társra találj és boldog legyél? Mi van ha mással működne? Te zártad le ezután a kapcsolatot?
2023. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
56%

Mert unalmas,felesleges idő és pénzpazarlás. Sajnos nagyon sok évet és pénzt tettem bele, nagyon sok embert ismertem anno pedig. Szinte mindennap mentünk valamerre haverokkal, próbáltunk ismerkedni nőkkel.

Nem érte meg, abszolút nem.

Persze a srácokkal az emlékek jók voltak, de nőkkel kezdeni...

Annyi visszautasítást, kinevetést, megalázást, faképnél hagyást amit kaptam, senkinek nem kívánom.

Olyan, mintha házhoz mennél a pofonért. Pedig csak egy nőt szeretnél, akivel boldog lehetsz az életedben...

Próbáltam már minden tanácsot, amit mondtak mások. Semmi nem jött össze.

Társkeresőn ahol írni is lehet a nőknek, ott válasz nem jön.

A többin meg még írni sem tudok nekik, szóval az is hülyeség.

2023. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. Akkor bizonyosodtam meg, de sejtettem előtte is. A farkam szinte össze van esve, mint ha nem lenne benne vér. Szervi baj.
2023. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!