Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként havi nettó 1,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként havi nettó 1,2 millió forinttal lehet valaki incel vidéken?

Figyelt kérdés

Teljes home officban dolgozom, azért hangsúlyozom vidéket. Budapesten tudom hogy manapság már nettó 1 milla körüli fizetés az teljesen átlagos, az ég világon semmi kirívó nincs benne, majdnem mindenki megkeress annyit. Viszont igen nagy a szakadék vidéken a bérekben, és most nem kell egyből a legszegényebb helyekre gondolni. Székesfehérváron is ismerőseimtől tudom, hogy gyári melósokat, sőt még építő iparosokat is nettó 200 ezres béreken tartanak és még ki is rúgnak meg leépítenek csak úgy randomra is, mert felvesznek inkább helyettük egy ukrán, türkmén, vietnámi, indonéz stb. bevándorlót, akik még annyiért is úgy dolgoznak mint a rakéta. Hát akkor még milyen szegénység lehet Kelet-Magyarország bizonyos részein.

Ha valaki nettó 1,2 millát keres full HO-ban, tehát nincs Budapest drágaságához kötve, hanem élhet bárhol alulfizetett vidékeken, ott már nem lehet ennyi fizuval incel? Vagy még ennyivel is lehet incelnek lenni?



2023. máj. 12. 08:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol?
2023. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Budapesten tudom hogy manapság már nettó 1 milla körüli fizetés az teljesen átlagos, az ég világon semmi kirívó nincs benne, majdnem mindenki megkeress annyit."


Ezt amúgy honnan szeded? :D

Még 400-500 ezret sem keres meg a többség.

2023. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

A kérdezőről megtudtuk, hogy nagyon tájékozatlan és pénzben méri a kapcsolatokat.

NA, ezért lesz incel.

2023. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy mindenki nettó 1 milliót keres Pesten, de a többség igen. Aki nem, az meg ha átmegy egy másik céghez ott ajánlanának neki 1 milliót, csak lusta megmozdulni. De így is kb. 70-80% megkeresi ott a nettó 1 millát.

Vidéken nagyon nem ez a helyzet. Sok helyen még a minimálbérért is verseny van. Ezért is kérdezem, hogy vidéken ahol tényleg alacsonyak a bérek, ott milyen esélyekkel indulna a nőkért való "harcban" valaki nettó 1,2 millióval?

2023. máj. 12. 12:30
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, de valahogy nem vettem észre ezt a 80 százalék 1 milliót keres dolgot :D voltál te már Budapesten? :D
2023. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi kérdező, vidéken sem rúghatsz labdába, mert én meg külföldről szerzem a bevételeimet, és eltörpülsz ahhoz képest… Neked mindegy is hogy mit csinálsz, már vesztettél.
2023. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"de a többség igen"


Nem.


"Aki nem, az meg ha átmegy egy másik céghez ott ajánlanának neki 1 milliót, csak lusta megmozdulni. "


Sehol nem fizetnének nekem ennyit jelenleg.

2023. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"De így is kb. 70-80% megkeresi ott a nettó 1 millát."

Te rettentő vakon vagy. Nézzél már meg pár hivatalos statisztikát, aztán fuss neki újra. Nálam már az kizáró tényező, ha valaki ennyire tudatlan, informálatlan és még csak nem is próbál rajta javítani. A 70-80% úgy lehet még a nettó 400-at sem keresi meg, nem hogy az 1 millát. Te tényleg azt vizionálod, hogy a sok bolti eladó, árufeltöltő, postás, kukás, futár, raktáros stb stb 70-80%-a 1 millát keres? Ne röhögtess már.

2023. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Te Kérdező

Te mos komolyan azt állítod, hogy a budapesti LIDL pénztáros, buszvezető, takarító, pedagógus, recepciós, taxis, titkár, gyári melós, HRes, bérszámfejtő, órás, asztalos, gázszerelő, kertész, villanyszerelő, pultos, pincér stb mind-mind vagy egy millát keres, vagy csak át kéne menni másik céghez, hgoy egy millát keressen?

2023. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Csak azt mondom, hogy az amennyit keresek az Budapesten nagyjából az átlag, mivel jó sok Porsche van ott az utakon. Tehát ott ilyen fizetéssel nem lennék túl jó a csajoknál, épp ezért kerülöm is azt a helyet. Minek mennék olyan helyre ahol "drága a punci" amikor bárhonnan dolgozhatok? Nyilván csóri vidékre kell menni, ahol ez nagy szám, és a legtöbb férfi xarért-húgyért kénytelen dolgozni.
2023. máj. 12. 13:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!