Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként havi nettó 1,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként havi nettó 1,2 millió forinttal lehet valaki incel vidéken?

Figyelt kérdés

Teljes home officban dolgozom, azért hangsúlyozom vidéket. Budapesten tudom hogy manapság már nettó 1 milla körüli fizetés az teljesen átlagos, az ég világon semmi kirívó nincs benne, majdnem mindenki megkeress annyit. Viszont igen nagy a szakadék vidéken a bérekben, és most nem kell egyből a legszegényebb helyekre gondolni. Székesfehérváron is ismerőseimtől tudom, hogy gyári melósokat, sőt még építő iparosokat is nettó 200 ezres béreken tartanak és még ki is rúgnak meg leépítenek csak úgy randomra is, mert felvesznek inkább helyettük egy ukrán, türkmén, vietnámi, indonéz stb. bevándorlót, akik még annyiért is úgy dolgoznak mint a rakéta. Hát akkor még milyen szegénység lehet Kelet-Magyarország bizonyos részein.

Ha valaki nettó 1,2 millát keres full HO-ban, tehát nincs Budapest drágaságához kötve, hanem élhet bárhol alulfizetett vidékeken, ott már nem lehet ennyi fizuval incel? Vagy még ennyivel is lehet incelnek lenni?



2023. máj. 12. 08:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

"hogy az amennyit keresek az Budapesten nagyjából az átlag,"

De értsd már meg, hogy NEM ez az átlag. 2022 I. félévében pl nettó 417 972 ezer volt az ÁTLAG kereset! Ez neked hol van akárcsak a közelében is az egy millának??

"m, hogy az amennyit keresek az Budapesten nagyjából az átlag"

Aztán te azt honnan tudod, ha elvileg vidéken laksz? Amúgy én 10 éve élek Bp-n, egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam Porschét vagy hasonló kaliberű luxusautókat az utakon. Amiket láttam is egy részük külföldi volt.

"ahol "drága a punci"

Ritka ocsmány, tróger egy alak vagy. 🤮🤮 Aki ilyen undorítóan és tárgyiasítva beszél az nőkről, az maradjon szépen a markánál, más úgy sem való neki.

2023. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

20

hááááát te ennek a tripláját is keresheted Etiópiában, akkor is incel maradsz. A pénznek semmi köze ahhoz, hogy miért nincs nőd...

2023. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!