Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai átlagnők is már olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai átlagnők is már olyanok mint a Hollywoodi sztárok, a bőség zavara miatt boldogtalanok sokan?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy sok hollywoodi sztár azért lesz boldogtalan, azért drogozik, azért lesz esetleg meleg is, mert a hírneve miatt akkora választéka van hogy végül senki nem lesz neki elég jó.

Nos régebben ez még csak ugye amerikai hírességekre volt igaz, de a mai világ már annyira kitolódott a nők iránti túlzott kereslet irányába, hogy egy átlag nő is ilyen már? Mivel hogy manapság egy társkeresőn több tízezer olvasatlan levél porosodik egy teljesen átlagos sőt mindenféle nő profil fiókjában. Gyakorlatilag végtelen a választékuk. Nem tudom mitől borult fel ennyire a kereslet/kínálat a társkeresésben, de ez van.

Sok nő a bőség zavara miatt elégedetlen még az egyre tökéletesebb férfi felhozatallal is? Azt látom, hogy minden férfi maximálisan ad magára, sok pénzt keres, stb, mégis sikertelen. Régebben a férfiak (mondjuk a nagyapáink generációja) sokkal igénytelenebb, alkoholistább és prolibb volt, mégis mindenkinek jutott nő. Ma meg nagyon nem.


2023. máj. 12. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
🙄🙄🙄
2023. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Milyen bőség zavara? Egy normalis pasi sincs szinte.
2023. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azt látom, hogy minden férfi maximálisan ad magára"


Helyileg ezt hol látod?

2023. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze.

Nyiss pezsgőt, hogy igazad van. Hurrá.

Ja nem😅

2023. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"egyre tökéletesebb férfi felhozatallal is"

Hol?🤣🤣😅

2023. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő a bőség zavara miatt elégedetlen még az egyre tökéletesebb férfi felhozatallal is?"


Yeppp! Kiégtem.

Van internet a zártosztályon is?

2023. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

Igen. Régen a nők megnézték a 20-50 fős közeli férfi ismerősi körüket (ami nem volt állandó, de nagyon lassan változott) és onnan válogattak. A férfiak persze ugyanez. Ma az internetnek hála végtelen lehetőségből válogathatnak és nyilván mindnek a legjobb kell, mert a nők inkább a minőségre, a férfiak a mennyiségre mennek (mármint az a kisebbség, aki ezt tényleg megteheti).


Én meg jóképű férfi vagyok, magas, és hiába az élet dolgaiban anyagilag nem is túl sikeres, felmegyek társkeresőre és kapok többszáz matchet pár hét alatt helyes nőktől, aztán jó néhánnyal le is fekszem, valamelyikkel összejövök. A való életben is azt látom, hogy jó pár lány leköti magát velem, mármint én vagyok a crusha, én tetszem neki nagyon, de ugye ahány nőt én épp lekötök, ugyanannyi férfira viszont nem jut egy nő sem. Furcsa az élet.

2023. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

1. régen sem jutott mindnekinek nő, csak épp a kutya sem látta, ahogy otthon kesereg, most meg ugye van transzparenciája ennek az intenret miatt.


2. Hasznos lenne, ha a férfiak válogatnának és tényleg csak azokat a nőket keresnék meg, akikkel kezdeni is akarnak. Ez csökkentené a nőknél a jelentkezők számát, ezáltal nekik is megkönnyíteni a válogatást, illetve az elvárásaik sem nőnnek meg.


Én azt látom, hogy a férfiak mindenhol az tmondják, ha az ideáljukról kérdezik őket, hogy "nem tudom, legyen szimpi, ennyi". Ez azért lássuk be, nem túl nagy elvárás, ebbe kb bárki benne van, aki nem néz ki rosszul.


Szóval ha van 100 férfi aki pl Tinderne mindenkit jobbra húz, az azt jelenti, hogy minden nőnek ot tkezdődik a profilja, hgoy vna rajta 100 lájk. És akkor még nem számoltuk azokat, akiknek tényleg tetszik az adott nő.

Azaz muszáj szelektálniuk, és a szelektálás nyilván úgy megy, hogy addig emelik a lécet amíg csak 1 ember marad - hiszen 1 embert keresnek.


Szóval én azt mondom, megoldás lehetne a helyzetre, ha a férfiaknak is lennének igényeik.


F29

2023. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Bőség zavara?


Kb. 10-ből 1 pasi tetszik az adott nőnek, de ha az nem az övé akkor sehol nincs a bőség zavara.

2023. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hol látod azt, hogy a férfiak egyre inkább adnak magukra?

Csak egy pár statisztika:

Magyarország lakosságának 60%-a túlsúlyos. Ennek többsége férfi.

Magyarország lakosságának közel 20%-a alkoholproblémákkal küzd. Ennek óriási többsége férfi.

Magyarország lakosságának 27%-a dohányzik. Ennek többsége férfi.

Magyarország vezető a szív- és érrendszeri megbetegedésekben. Elsősorban a korábbi 3 dolog okán.. kitalálod? Ennek többsége férfi!


A diplomázók 54%-a nő, azaz 46%-a férfi. De már így is a nők Magyarországon magasabb végzettséggel rendelkeznek.


Szóval elhsizem, hogy a férfiak egyr einkább adnak magukra... de hogy nem Magyarországon, az is biztos...

2023. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!