Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként érdemes társkeresőre menni, nem fogok a bőség zavarában lenni?

Figyelt kérdés
Regisztráció előtt megnéztem egy társkereső oldalt és hát tele van számomra szebbnél szebb nőkkel, mivel tudom hogy manapság egy rendes férfi egy kincs így attól félek hogy a sok nőtől nem fogom tudni eldönteni kit válasszak...
2021. máj. 19. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Melyik társkereső?


Átlag pasiként cseszheted az online ismerkedést, tapasztalatból mondom :D

2021. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
mekkora troll vagy. Biztosan meguntad már, hogy MINDIG a nő választ.
2021. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bőség zavarában biztos nem leszel, attól ne félj! :)
2021. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre valóban a bőség zavarának tűnik, látsz 40 szép nőt, nem tudsz választani. Ha sikerül választanod, ráírsz valakire, majd nem válaszol.

Nem baj, írsz egy másiknak, de ő sem fog válaszolni. Szépen eljutsz odáig, hogy mindenkinek írsz, a 40-ből 35 soha nem fog válaszolni, 3 udvariasan visszautasít, 2-vel elkezdesz beszélgetni és utána tűnnek el, vagy te unod meg, hogy ők egyáltalán nem érdeklődnek.

2021. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarom elvenni a kedved, de amennyiben nem a túlsúlyos lányok az eseteid, akkor esélyed sincs.

Ezeket az oldalakat a legtöbb csaj csak önbizalomnövelőnek használja, hogy megint jött 50 kedvelés egy nap, őket is megkaphatná akkor. Meg vannak a műnők, akik mindenki képükön más egzotikus szigeten süttetik magukat, na nekik ha lenne pénzem sem akarnám az utazásaikat finanszírozni.

A legtöbben ( még a nem túl szép kategóriából) nem fognak visszaírni sem, akik meg igen, azok vagy eltűnnek vagy csak valami fogyatékos instára követőket gyűjtő majmok.

Ha nagyon nem akarod elvenni az önbizalmad, akkor hagyd, ha nem érdekel és szerinted nem veszi el a kedved akkor regisztrálj.

2021. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben külsőre a nők felső 40-50%-ából szeretnél egy párt, az esetben átlagos férfiként nincs sok esélyed.
2021. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Valoszinuleg nem vagy rendes...
2021. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám 40-es elvált, átlagos külsejű, egyébként nagyon jó fej pasi. Neki még válaszoltak is a nők. Mutatta, hogy milyen bombázókkal randizott, ki is buktam, hogy 40 éves vagyok én is, és hát eléggé elbújhatok mellettük. És azt mondta, hogy élőben is így néztek ki. De pár randi után mind kifulladt. Azt mondta, hogy egytől egyik zakkant volt mind. Volt aki már 2 hét randizás után felhozta, hogy gyereket akar, hiszen ketyegett a biológiai óra. Volt, amelyik 1 randi után behisztizett, hogy miért nem hívta fel már másnap. Volt amelyikkel 2 hétig találkozgatott, azt hitte jól halad a dolog, aztán a nő dobta, fogalma sincs miért. 1 év után törölte magát, semmi normális kapcsolatot nem tudott összehozni.
2021. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
8-asra reagálva, hogy látjátok egyébként, mikor válik nehezebbé egy nőnek a párkeresés? most nem feltétlen a netes-re gondolok, de valahogy úgy tűnik 30 felett a férfiak már kissé előnyben vannak, ahogy írták, ketyeg a biológiai óra, nőknél kissé korábban.
2021. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, hát ebben nem tudok nyilatkozni, mert 29 évesen mentem férjhez, és még nem voltam nagyon elkeseredve, hogy mindenáron gyereket akarok. De ismertem olyan 18 éves lányt, aki már mindenáron gyereket akart szülni, szerintem ez azért egyénfüggő is. De ha egy férfi megismer egy 40 körüli nőt, akinek még nincs gyereke, azért legyen résen, hogy ő minél előbb akar majd. De ezt jobb előbb tisztázni, nem érdemes senkinek húzni az idejét. Azért a férfiak is akarnak gyereket, nem? Akkor olyan párt kell keresni, akinek még nincs, mert ha van, akkor ő már nem biztos, hogy akar.
2021. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!