Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bőség zavara a mai tinderes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bőség zavara a mai tinderes világban mást is apátiába sodort, vagy csak én ábrándultam ki ennyire?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok és a covid beköszönte óta tinderezem (más lehetőség híján). Na most nem nézek ki rosszul és a profilom alapján jönnek is a matchek, ami eleinte jól is esett az egómnak. Viszont egy idő után a bőség zavara alakult ki, és már nagyon meguntam,h mindig ugyanazokat a felesleges köröket kell végigjárni random emberekkel.

Match - írogatunk - aztán ha nincs meg a közös érdeklődés vagy tőszavakat ír a másik, akkor vége, ha megvan a közös érdeklődés megy tovább - aztán találkozunk ha nincs meg a közös szimpátia akkor vége, ha megvan megy tovább - találkozgatunk/lefekszünk párszor aztán egy idő után vége, mert valahogy nem az igazi, vagy én vagy ő ezt érzi,de többnyire mindketten.

Na most lehet velem van a baj, de olyan szinten kiégtem benne, hogy egy ideje már max az első 1-2 randiig jutok el és ott is annyira érdektelenül, motiválatlanul állok hozzá az egészhez, hogy a másik félnek is elveszem a kedvét, még ha elsőre vonzó is vagyok neki.

Nem tudom, hogy lehetne ebből az ördögi körből kijönni. A covid óta nagyon elvágtam magam a világtól, a barátságaim meggyengültek,a szociális közegekből kiestem, a munkámat home office-ból csinálom. Úgy telnek el napok, hogy már az ágyból sincs kedvem kikelni.

Több mint két év alatt egy lány se volt, akiért igazán tudtam volna lelkesedni ,ilyenkor felmerül bennem, hogy lehet velem van a baj.



2022. márc. 4. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jövőhéttől nem kell maszk, jön a tavasz, nyár, nem kell már otthon ülnöd.
2022. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, lósz@rral egyenlő az online ismerkedés. En pont ezert attertem az elo leszolitasokra.
2022. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 az online dolog nagyon is létező és remek dolog, de nagyon nem mindegy hogy hol. Tinder meg ezek, felejtős... ott csak az élettelen hülye majmokat fogod találni mind nőből mind férfiból. Én pl discordon találkoztam a legnagyszerűbb lánnyal, olyannal akihez hasonlót a 27 évem alatt soha nem láttam, és most inkább a belsőre gondolok, külsőben baromira nem nehéz egy lánynak jól kinézni... És nem is randi szerveren, hanem nyelvtanulós szerveren, és csak véletlenül kezdtünk beszélgetni és kb az első pillanattól fogva megvolt a kémia.


Én inkább csak azt tudom mondani hogy felesleges neked keresned az ilyet, úgy is előbb-utóbb jönni fog pont ott ahol legkevésbé számítanál rá, próbáld meg egyedül boldogan élni az életed, ne legyél ennyire tryhard, és figyelj a jelekre hátha épp eljött a te időd. Úgy is tudni fogod ha eljött a pillanat...

2022. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen hangzik, hogy ne legyek ennyire tryhard, meg eljön a pillanat. Nekem mindig úgy volt kapcsolatom, ha egyértelműen próbálkoztam a társkereséssel. Soha nem jött semmi magától. Persze, örülnék, ha az ölembe hullana a következő kapcsolat.
2022. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És volt olyan időszakaim, hogy tényleg nem próbálkoztam, nem erőltettem a társkeresést. Olyankor évekig egyedül is maradtam. Elég jól elvoltam, elvagyok magam. De azért idővel csak kiüresedik az egyedüllét is. Kell a társ.
2022. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-4-5 voltam, a hármasra reflektálva.
2022. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 (+5) veled van a gond, nem részletezem amire értem, mert maradjunk földhöz ragadtak, de van az a mondás, hogy "nyiss a világ felé, és az is nyit feléd". Ezt úgy értem, meg hogy ne keresd, hogy ugyan ne KERESD de azért VÁGYAKOZZ rá, érted? De ne úgy hogy "ajj de kellene már valaki", mert abból úgyis csak stressz lesz, hanem olyanokra gondolj, hogy milyen jó lesz majd azzal a valakivel, én nem hazudok most, de volt hogy majdnem könnyeztem úgy bele tudtam élni magam abba a szituációba hogy azta, a tökéletes társsal vagyok, de szuper :O Ha meg úgy csinálsz mint ahogy eddig tetted, hogy keresel-keresel aztán valakibe belebotlasz akkor az minden lesz, csak nem a tökéletes társ... Persze ha tinédzser az ember és csak dugni akar akkor megfelel, meg legalább nem fog fájni a szíved ha szétmentek mert annyira azért nem kötődtél hozzá, de később amikor az ember hosszú távra tervez akkor hülye nem a legmagasabbra rakni a lécet, hogy tényleg a legtökéletesebb partnere legyen.
2022. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-4-5-6 vagyok. Értem, amit mondasz, 7-es. De spontán nem botlom bele évek óta senkibe. Csak olyanba, akinek ha be is jövök, nem kész a kapcsolatra, éppen válik, stb, és ilyenek miatt nem tud nyitni felém. Ezért muszáj erőltetnem a társkeresést, akár leszólításokkal is, mert további éveket nem akarok várni még. Felőröl a magány.
2022. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 csak olvasd el amit írtál. Abszolút nincs önbizalmad, se egészséges önképed arról, hogy mennyire remek személyiség lennél. Pedig biztos az vagy. Ha meg lehetne nézni az én kommentjeim itt gyiken, azt látnád hogy egy nagyképű tahó troll vagyok, pedig igazából csak arról van szó, hogy ez az én világom ahol élek, én vagyok a legjobb, miért raknám magam bárki alá is? A te világodban neked kellene lenni a legjobbnak, és mindenkinek a sajátjában... És azt csinálom csak ami szórakoztat és boldoggá tesz, néha ez a trollkodás másokkal, néha lelki segélynyújtás mint most itt pl.


És ez az önbizalomhiány vezet oda hogy ilyen elkeseredett és depressziós leszel, még ha magadnak nem is vallod be... így ne is számíts sok jóra. Én mindig azt mondom, hogy azok a hülyék akik engem ignorálnak, mert nem tudják milyen remek embert szalajtanak így el, és ez az ő bajuk inkább... Nemrég egy lány akivel kezdett kialakulni valami bemorcizott valamin, és letiltott, de rájött hogy hülyeséget csinált mert egy kis hülyeség miatt dobta el az egészet, és rájött hogy túl fontos és remek személyiség vagyok ahhoz, hogy olyan miatt megszakítsa ezt az egészet ami miatt egy akárki-joeval simán megszakítaná, és azóta sokkal boldogabbak vagyunk mint valaha is. De ehhez rá kellett jönnie arra, hogy milyen remek személlyel is áll szemben, én is tudtam róla hogy ő milyen remek személy ezért nem én tiltottam le a "vitában", mert mögé láttam simán.

2022. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: jól beszélsz. Ha Fehérváron jársz, meghívlak egy sörre, dumálhatnánk előben. Sok barátom van, és különleges hobbjaim vannak, amiket szenvedélyesen űzök, nem olyan vészes a helyzet. Lényeg, hogy mindenféle aspektusát az életemnek áttettem az online világból a valóságba. Tehát pl a barátaimmal sem chatelek, hanem összeülünk. A tinderről áttértem a leszólításokra. Anonim fórumon ennél többet nehéz leírni, de egy sör mellett tényleg szívesen folytatom veled a diskurzust.:)
2022. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!