Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy én is zsémbes és elkeseredett néni leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kérdés most ki fogja meríteni az extra kínosság fogalmát, szóval bocsi. Tehát megnéztem ezt a filmet, mert azt mondták szórakoztató:

[link]

De amint elkezdtem nézni teljesen bepánikoltam, hogy olyan leszek idősen mint Nancy az elején. Nem tudom ki látta ezt a filmet. De tényleg félek, hogy olyan leszek. 18 vagyok, még sosem randiztam, vagy ilyesmi, az első csókom egy részeg srác volt, aki a barátnőmet akarta megcsókolni, csak mellé ment.🤣 Nagyon gáz vagyok, tudom. A srác aki már két éve tetszik, boldog kapcsolatban van, és mikor egyszer egy buliban elfecsegtem neki, hogy mennyire vonzó, nevetni kezdett. Azt mondta aranyos vagyok… De tudjátok ez milyen, amikor valaki butácska, és gáz, de azt mondod aranyos, mert nem akarod neki ezt mondani. Én nem vagyok hülye, csak a fiúkkal a kapcsolat nem megy. És most feleslegesen ventilálok egy anonim oldalon, idegeneknek. Szóval szerintetek ilyen leszek? Vénlány?



2023. máj. 12. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az leszel, lehet hogy nem. Azért ha nyitott vagy az ismerkedésre akkor nagy valószínűseggel nem is maradsz egyedül nőként, konkrétan csak el kell járnod társasagba és onnantól előbb-utóbb alakul. Mondjuk ilyen fiatalon még a fiúk is félenkek, valoszínűleg ezért nem udvarolt még neked senki. Vagy azért mert nagyon (de tényleg nagyon) csúnya vagy, amire szinten nem sok esélyt látok.

Szóval fel a fejjel, járj bulizni, és előbb-utóbb összejön majd.

2023. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!