Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak, hogy a férfiak a jóval fiatalabb nőkre buknak, amikor szebbek, feszesebbek és jóval kisebb elvárásaik is vannak?

Figyelt kérdés

Egyre több haveromat látok már így 30 felett is, akik nem is a huszon-, hanem egyenesen már a tizenéves nőkkel jönnek össze, tehát ilyen 18-20 évesekkel. Nem elég hogy azok a nők szebbek, feszesebbek és könnyebben irányíthatóak, de pl. az anyagi elvárásaik is jóval lazábbak. Pl. azokat aztán nem érdekli ha mamahotelben élsz mert nincs pénzed még saját lakásra, albérletre pedig nem akarsz pazarolni. Valamint már az is nagy dolog a szemükben ha van egy fél millás régi szar kocsid, mert már az is nagy dolog hogy van egyáltalán autód és el tudod őt vinni A pontból B pontba, nem kell mindig buszra várni meg gyalogolni. Stb.

A 30 fölötti nők, főleg a magyar nők akik jó hamar és rondán öregszenek, azok meg már nem elég hogy ráncosodnak, sokan elhíznak, leeresztenek, lepukkannak, elasszonyosodnak, elveszik belőlük a női esszencia és a báj... mindemellett még nagyon anyagiasak is. Rengeteg elvárásuk van, olyan elvárásuk amelyeket ők maguk nem tudnak nyújtani, de a férfitól elvárnának mindent.

Ezek után miért csodálkoznak, hogy ilyen nagy a kereslet a fiatal nőkre? Mindenben jobbak.


2023. máj. 13. 18:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen csóró lennék 30 felett, inkább csendben maradnék, a nők kritizálása helyett😀
2023. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te melyik bolygón élsz, de pont, hogy a fiatal nőknek vannak elképesztő elvárásaik, (mivel rájuk van kereslet inkább)
2023. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

És ezek a pasik miért csodálkoznak, ha a tinilányok hányingert kapnak tőlük? A tinilányoknál szerinted mekkora a kereslet a lúzer, trottyos idősebb pasikra? :D


A férfiak között több a kövér, mint a nők között, ők kopaszodnak, növesztenek sörhasat, és lesznek rettentő igénytelenek.

2023. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Incifinci ábrándozik.
2023. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
#3 igénytelen, csóró, jól sem néz ki, de a nők kritizálása felső fokon megy neki xd Pedig örülne, ha csak egy szóba állna vele.
2023. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Savanyú a szőlő? Talán 30 fölött valoban nem mamahotelben kéne élni es a gimnáziumnál csorgatni a nyálad, ahelyett hogy keresnél egy normális munkát.


Amúgy meg átlagban a nők 30 fölött még jobban néznek ki mint a férfiak.

De te ezzel a hozzáállasoddal még 3 gyerekes elvált, lestrapált, elhízott nőt se kapnál, nemhogy tinit.

2023. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Azon gondolkodtál már, ha a haverjaid ilyen kapósak a tinilányoknál, te miért nem kellesz nekik? Meg a harmincas nőknek se?🤣
2023. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
4%
6. En kapok tini lányt.. nem tudom te vagy ti hol eltek , de akik buliznak hetvegen 90% ban 15-25 evesek.. ilyen 18-22 eves csajbol van annxi mint a szemet es nem hezez felszedni oket egy hajnali dugasra.. A 30+ eves nonek terdelhetnek akkor se jonne..
2023. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Biztos öreg vagyok már a kérdezőnek (23), de 18 évesen sem jöttem volna össze ilyen lúzer mama hotelben élő 30-asokkal.

Mellesleg mivel nyújtasz te többet, mint egy 22-25 éves pasi? Otthon élsz, ez kilőve. Van egy tragacsod? És? Mi is kölcsönkérhetjük a szüleinkét, sőt nekem már van is saját. Kaptam. És? Tökmindegy.

Aztán rondább is vagy már, mint egy 25 éves. Szóval mi oka lenne annak, hogy veled jöjjön össze egy 18 éves nő. Ja, azt még le is hagytam, hogy igen ciki lenne vele megjelenni vagy bárhol bemutatni, mint párt.

2023. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Szóval 30+ évesen ott tartasz, hogy 18 éves lányokat döngetsz hajnalonként a 20 éves suzukidban? Utána hazamész anyucihoz, aki bizonyara finom reggelivel várja kicsi fiacskáját, aztán mész alukálni.


Én a helyedben. Csöndben. Maradnék.

2023. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!