Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak, hogy a férfiak a jóval fiatalabb nőkre buknak, amikor szebbek, feszesebbek és jóval kisebb elvárásaik is vannak?

Figyelt kérdés

Egyre több haveromat látok már így 30 felett is, akik nem is a huszon-, hanem egyenesen már a tizenéves nőkkel jönnek össze, tehát ilyen 18-20 évesekkel. Nem elég hogy azok a nők szebbek, feszesebbek és könnyebben irányíthatóak, de pl. az anyagi elvárásaik is jóval lazábbak. Pl. azokat aztán nem érdekli ha mamahotelben élsz mert nincs pénzed még saját lakásra, albérletre pedig nem akarsz pazarolni. Valamint már az is nagy dolog a szemükben ha van egy fél millás régi szar kocsid, mert már az is nagy dolog hogy van egyáltalán autód és el tudod őt vinni A pontból B pontba, nem kell mindig buszra várni meg gyalogolni. Stb.

A 30 fölötti nők, főleg a magyar nők akik jó hamar és rondán öregszenek, azok meg már nem elég hogy ráncosodnak, sokan elhíznak, leeresztenek, lepukkannak, elasszonyosodnak, elveszik belőlük a női esszencia és a báj... mindemellett még nagyon anyagiasak is. Rengeteg elvárásuk van, olyan elvárásuk amelyeket ők maguk nem tudnak nyújtani, de a férfitól elvárnának mindent.

Ezek után miért csodálkoznak, hogy ilyen nagy a kereslet a fiatal nőkre? Mindenben jobbak.


2023. máj. 13. 18:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

"Beteg vagy, ember." "Amúgy meg a legfeszesebb, legtökéltesebb partnerem a testét tekintve 51 éves volt."

Ez a két mondat egy kommentben. :DD Az mondja rám, hogy beteg vagyok aki egy 51 éves mamival lefekszik xD

2023. máj. 13. 21:05
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
20-as véletlenül nem Klárikának hívják?
2023. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
96%
Kik csodálkoznak? Én csak az ilyen kérdéseken csodálkozom hogy nem unod még.
2023. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%
Egy 35 éves férfinek pont annyira mami egy 51 éves nő, amennyire egy 19 évesnek papi a 35 éves. Szóval ja, kb. ennyi gusztusuk van hozzád a tizenéveseknek.
2023. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
22# Kirsten. 21# Mami max az anyád. 25-nek sem néz ki, bármelyik egyetemista leszólítja simán. A legszebb, akit valaha láttam.
2023. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább nem kéne a nőket kritizálni.Én össze nem jöttem volna soha egy olyan férfival aki 30x évesen otthon él és a nőket kritizálja.Szerintem a legtöbb nőnek nem az a vagy (lehet akár 18 vagy 50 éves is),hogy a muter házában vágják gerincre.
2023. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen pasik azért keresnek 18 evést, mert kb azon a szinten tartanak 30 évesen is. Kicsit szánalmas.
2023. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy 30-40 es fickó hagyja már a tinédzser lányokat.


Abban az egy tényben értek csak egyet hogy az iskolás lányoknak kevesebb az anyagi elvárásuk. Hiszen nem keresnek pénzt es a szüleik tartjàk őket. De suli után ahogy lesz saját fizetésük > erősen megugrik az igény a pénzre. És akkor már dobálóznak azzal a szöveggel hogy csak olyan férfi kell nekik akinek van saját lakása, autója, milliós (vagy legalábbis a 6-800 ezer nettó) fizetése.

2023. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%

A kérdést elolvasva nagyon ki akartam kelni magamból, de megnyugtatott a sok válasz 😃😃😃

Szóval röviden és tömören, nagyon gáz vagy kérdező.

2023. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja sokkal jobb 18èves puncikat kurogatni sok naiv köztük jobban kaphatóak mondjuk nekem van saját házam meg egy fullos autóm minden hètre tudnèk egy fiatal bigèt lekurni 30èvesen
2023. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!