Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az oldalnak ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az oldalnak ismerkedés kategoriája ha ez nem egy társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Sok kommentbe olvastam már itt hogy aki komolyan ismerkedni akarna akkor azt irják az okos komentelők hogy ez nem egy társkereső oldal.illetve szerintem amúgy gúny tárgyává tették már ezt a kategoriát itt,és sokan röhögnek és szórakoznak mások nyomorán.
2023. máj. 15. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Mert ez nem egy társkereső oldal.

Az ismerkedés kategória viszont egy olyan kategória ahol lehet ismerkedni. Az a rész arra (is) van fenntartva. De az oldal többi része - pl a Felnőtt párkapcsolatok kategória - nem társkeresésre van.


Azért ez nem egy rocket-science:D

2023. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A felhasználók hozzáállásán is múlik, hogy mennyire veszik az oldalt komolyan. Van 1-2 személy (persze folyamatosan változókra értem), aki teljesen normális, lehet velük beszélgetni, de nagytöbbségük... Katasztrófa.
2023. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es azért nem nagy kunszt lenne neked is olvasni értelmesen az alkategoriákat is ismerkedésen belül, mielőtt önelégülten pöfékelsz, ugyanis van olyan alkategoria, hogy társkeresés.


2-esnek igaza van. Régen jobb volt az oldalon az emberek hozzáállása, manapság már lassan ott tart az oldal, hogy ugyanúgy szörnyet csinálnak belőle,mint az annotalkbol.

Töménytelen bullying, rengeteg antipersona felhasználó.


Szóval nem tudom van-e értelme a gyakorin társat keresni, csak akkor ha türelmes vagy, mert rengeteg troll és frusztrált válaszból kell magadnak kibogarászni azt aki rendes. De a rendes emberek már eleve nem úgy állnak ehhez az oldalhoz, hogy itt bármilyenfajta ismerkedést is akarnának.


Azt teszik egy rendes platformon vagy személyesen.


Az oldal amúgy jó lenne, de ezek az antipersona felhasználók, teljesen szétrombolják az oldal presztizsét.


Persze amugy jó terep antipersona felhasználókat tanulmányozni amúgy, csak őszintén nagyon fárasztó egy idő után.

2023. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!