Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi olyanokat mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi olyanokat mond, "ha itt leszel velem", az kimeríti a hülyítés kategóriáját?

Figyelt kérdés
Nekem ilyeneket mondott. Aztán a megbeszélt randira meg nem jött el.

2020. aug. 21. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És így utólag nem örülsz neki, hogy nem ment oda? Szerintem isteni szerencse ha az ilyenek még időben kiderülnek.
2020. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Gusztustalan féreg
2020. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit. Hülyéskedni, viccelni lehet, de emberekkel szórakozni az pitiáner dolog, amin az ember nem legyint. Lépd át, annyit ér..
2020. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kimeríti nála és nálad is.

Fura. Értelmes nőktől nem hallottam még ilyen sztorikat.

2020. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor meríti ki, ha pl. nem megy el a randira. Aki meg arra is képtelen, hogy előtte tisztességesen lemondja a randit, azt kár sajnálnod.
2020. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt már számtalanszor hallottam, hogy nem megy el a randira a férfi, és nem tudom megérteni, hogy miért nem. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2020. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Velem egyszer egy csaj játszotta el ugyanezt, annyi gerincesség sem volt benne, hogy előtte szóljon, hogy ne utazzak el, utána meg még jól meg is alázott egy üzenetben, utána meg el akarta hívatni magát velem kikapcsolódni, mert hogy ő unatkozik, és csodálkozott, hogy miért nem viszem el őt valahová, sőt, hogy egyáltalán miért nem akarok szóba állni vele. Teljesen kattant csaj volt, amint ez így utólag kiderült, ezek után már tényleg örültem, hogy megszabadultam tőle. :)
2020. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Lehet elment, messziről megnézte a lányt, de nem tetszett neki, hazament. Sokszor más a kép neten, mint a valóság. Férfiaknál is, barátnőm is sokszor járt így netes ismerkedés során. Ő mondjuk odament, de 5 perc után le is lépett, hogy ne húzzák egymás idejét.

2020. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem. Nem volt ott egyáltalán. Később ráírtam és mint kiderült lement a Balatonra a szüleihez. Azt mondta, hogy túlságosan különbözőek vagyunk belsőre és nem gondolja, hogy ez működött volna rövidebb vagy hosszabb távon köztük. Amiről elfelejtett értesíteni.. De mi amúgyis láttuk egymást kamerán többször.
2020. aug. 21. 23:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miért nem lehetett ezt velem közölni. 🙄 Ez annyira gáz szerintem. Meg akkor minek hív el. Még az, hogy megbeszéltek fixen valamit és le sem mondja... Lehet, hogy 34 éves, de hogy mentálisan nem itt tart, az biztos
2020. aug. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!