Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar minden csaj barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden csaj barátzónába tenni miközben a tőlem alacsonyabb kategóriájú srácoknak mindnek van csaja?

Figyelt kérdés
Rendes kedves odafigyelő vagyok. Nem vagyok ronda (azért szép sem) és nem vagyok túl beszédes. Viszont ha körbenézek minden ismerősöm akit rondának vagy szellemileg gyengének gondolok annak van csaja de a velem egykategóriájú fiúknak viszont szintén nincs csaja. A csajoknak a defektesebb srácok jönnek be? Bármelyik csajjal akinél próbálkoztam mindig csak a szőnyeg alá akart söpörni.

2016. jan. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj veled, hogy túlságosan rendes vagy, ami a nőknek automatikusan jelzi, hogy te egy jó barát lehetsz, akinek bármit elmondhatnak, és ezzel ők le is zárták a dolgot. A lányoknak viszont hosszú távon a vagány pasik jönnek be, ez mindig is így volt, és mindig is így lesz.


Ezért gyakran találkozhatsz azzal az ellentmondásosnak tűnő dologgal, hogy míg te mindent megadsz a csajnak, addig az a bunkó, semmirekellő srác ugyanazt a csajt már aznap este orrba-szájba dugja.


Kétségbe mindenesetre nem kell esned: ne legyél bunkó, de hagyd a Rómeo szerepet. Legyél nyugodtan egy olyan pasas, aki magabiztos, laza, és elvárja, hogy tiszteljék.


Ekkor majd a lányok is felfigyelnek rád.

2016. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nem próbálkoztál még azzal a lánnyal, aki többet is akar tőled.
2016. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1. Ez így van, viszont érdekes módon 30 feletti nők ilyen pasikat akarnak
2016. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

@17:02


A 30 feletti nőknél egy kis mentalitás váltás történik, mert ők is tudják, hogy ketyeg az óra, így sietni akarnak a házassággal meg a szüléssel. Már nem huszonévesek, ezért tudják, hogy nincs rájuk olyan nagy igény, és ha tovább húzzák a dolgot, nehezebbé teszi azt, hogy férjhez menjenek.


Ettől függetlenül az igényes, és csinos 30-asok, akik után még mindig bomlanak a pasik, továbbra is fenti minta szerint hódíthatóak meg, bár ez még az átlagosakra is elmondható.

2016. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

"Rendes kedves odafigyelő vagyok." - Tessék, már az elején bevallod, hogy kutya vagy. Ha látják rajtad, hogy te ellenszolgáltatás nélkül megcsinálsz nekik mindent, akkor szépen a nyakadba akasztanak egy pórázt és megrántják a szíj végét, ha akarnak valamit, viszont ha túl közel mész hozzájuk, akkor rácsapnak az orrodra.

Ennyi az annyi, ne legyél kutya ha nem akarod, hogy haszonállatnak nézzenek. Ha csajt akarsz, akkor ne pörgesd túl magad, ne nyalj nekik állandóan, legyél finoman lekezelő és sugározd azt, hogy neked aztán semmit nem adhatnak, ezek a gesztusok pedig felébresztik bennük az alárendeltségre vágyó énjüket és ők kezdenek el utánad koslatni. A nők tudat alatt egy gazdát akarnak, aki irányítja és esetenként megbünteti őket, egy kutya pedig a szöges ellentéte egy gazdának, ezért nem akarnak tőled semmit. Én kipróbáltam már ezt és működött a dolog, csak épp eléggé lélekölő játék és ha az embernek van némi lelkiismerete, akkor hamar elmegy tőle a kedve. Ha téged nem zavar, hogy embereket kell állatként kezelned, akkor is, ha ők erre vágynak, akkor hajrá, ha annyira kíváncsi vagy, akkor privátban elmesélem a történetem.

2016. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

érdekesek ezek a válaszok.. szerintem ha a csajok szerelmesek lennének beléd, akkor nem tennének barátzónába.


de most komolyan, te mit tennél ha kezdeményezne nálad 1 csaj, akivel semmilyen formában nem tudnád elképzelni az életet?


ő is jöjjön erre az oldalra kérdéseket tenni hogy miért akar minden pasi barátzónába tenni? :)

2016. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

A női friendzone valójában egy félkész párkapcsolat. A nő ugyanúgy lelki szemetesnek használja a férfit és ugyanúgy szívességeket kér tőle, csakhogy egy normális párkapcsolattal ellentétben a nő részéről nincs viszonzás. Olyan emberek kerülnek ide, akikben a nők látnak lehetőségeket, amiket a jövőben ki szeretnének használni, viszont nem vágynak az állandó közelségükre, éppen ezért már az elején kijelentik, hogy nem akarnak semmi komolyat tőlük. Mivel a sok punci férfi gyerekkorától kezdve arra van nevelve, hogy mindig segítsen a nőknek, ezért a neveltetésük miatt képtelenek nemet mondani és otthagyni a nőt és belemennek abba az egyoldalú kapcsolatban, ahol csak, mint egyfajta ingyen munkaerőként funkcionálnak, akiket se szexszel se anyagi javakkal nem kompenzálnak a munkájukért, az előbbit azért nem kapják meg, mert nincsenek párkapcsolatban, az utóbbit meg azért, mert ugye "baráttól" nem fogadunk el pénzt.

A férfi friendzone sokkal másabb. Egy az, hogy sokkal kisebb, ergo sokkal kevesebb férfi rak ide nőket, mint a nők férfiakat a sajátjukba. Egy férfi inkább kereken kimondja, hogy nem akar semmit, még barátságot se, ha pedig valakit bele is rak a zónába azt többnyire sajnálatból teszi. A fent említett demaszkuláló neveltetés miatt egy férfi úgy tekint a nőkre, mint aranyos kiscicákra, akiket nem szabad cserben hagyni, ezért inkább magához veszi őket, ha látja rajtuk, hogy megviselte őket a visszautasítás.

2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es, szóról szóra!
2016. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszeruen a lanyok maskepp kategoriazalnak mint te. Sot, sok lany maskepp kategorizal mint a tobbi lany.
2016. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezek szerint mégse annyira alacsony kategóriájúak ha nekik van neked meg nincs...


Mellesleg, ha a csajoknak is előadod ezt a hisztériát, nem csodálom, hogy nem kellesz nekik. Nekik miért van, nekem meg miért nincs? Bezzeg ők rondábbak, butábbak brühühü. De szánalmas.


Talán nem kéne másokat lenézni, ilyen stílusban beszélni emberekről, csak mert irigy vagy rájuk a kapcsolatuk miatt, és akkor talán rád is másképp néznének. Tudod az emberről süt az irigység és a rosszindulat, mások lenézése.

2016. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!