Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból férfi sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból férfi sokat ront a megítélésén ha futárnak áll dolgozni?

Figyelt kérdés

Sokan állítják hogy ez nem számít, de azért nem hiszem hogy nőként büszkeséggel tölthet el valakit amikor a leizzadt, csapzott bicajos futár a párja, vagy nem?


Szóval a nő nyilván nem fogja bevallani, de büszkébb lenne ha a párja öltönyben, nyakkendőben egy elegáns céges autóból mosolyogna ki és nem szétázva rongyolna át a városon bicajjal.


Akárhogy is de ilyen munkákra kényszerülni az valójában egy karrierbeli, szakmai kudarc eredménye, kivéve ha valaki még diák.



2023. máj. 18. 10:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Az én életemben fontos szerepe van a futároknak, nélkülük emberek közé kéne menni. Ha holnap megszűnne az akármilyen senior koordinátor pozi, a büdös életben nem tudnám meg, de ha futárok nem lennének, mennék tüntetni.
2023. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
#1 Nem ezt kérdezte
2023. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

# 1


értem hogy praktikussági szempontból értékeled hogy léteznek futárok, persze. Mint ahogy örülsz hogy a fogatlan, büdös kukás elviszi a szemetet, de attól még nem tudsz rá férfiként tekinteni nem?


Ha választanod kéne két férfi közül akkor párkapcsolatra inkább a senior koordinátor volna vonzóbb nem?

2023. máj. 18. 10:32
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, az mit csinál, állás fétisem meg nincs.


Ha a két pasi külsőre-belsőre egyforma, rohadt mindegy.

2023. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
Ezt a nagy kamut 😂
2023. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

"Mint ahogy örülsz hogy a fogatlan, büdös kukás elviszi a szemetet, de attól még nem tudsz rá férfiként tekinteni nem?"


Nem, de nem azért, mert kukás, hanem mert fogatlan és büdös. Miért társítasz kékgalléros melókhoz rossz higiéniát? Apukám autószerelő, szeretném megismerni azt, akinek tisztább a keze, mint az övé.


Nem kéne a saját sznobizmusodat és lenézésedet másra kivetítened.

2023. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Osztrákba a kukás sofőr 3000 eurót keres...akkor gondolom már nem lenne zavaró.
2023. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mindegy mi a pasi munkája, más alapján ítélem meg. Gondolom ha megizzad meg tud fürdeni.
2023. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Komolyan mondom, én már csak röhögni járok erre a topikra :D

Méghogy nem számít hogy a pasi egy futár? Azért hajtanak még a ronda dagadt nők is egy jóképű, magas, bankárra :D

Istenem, hogy miket össze nem tudnak itt hazudozni...

2023. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

"Osztrákba a kukás sofőr 3000 eurót keres...akkor gondolom már nem lenne zavaró."

Álmában annyit keres. Ezt nem tetted hozzá. Jó lesz az 1500-1800 Euro-nak, tartománytól függően.

2023. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!