Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves kisvárosi nőként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves kisvárosi nőként hol ismerkedjek ha net nem jön be ?

Figyelt kérdés
Ahol élek valahogy nincs választék ,nincs olyan ember akivel tudnék elképzelni bármit is .
2023. máj. 19. 09:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Vidéken tényleg több férfi van, mint nő, de általában nem a legképzettebb, anyagilag legstabilabb réteg. Szóval nem csoda, hogy egy diplomás nőnek gondot okoz a társkeresés.
2023. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%

Mosonmagyaróváron válogathatsz a jobbnál jobb szingli pasik közül, akik Ausztriában kapják a bérüket, tehát nem csórik, akármit is dolgoznak.

Én azért költöztem el onnan Budapestre, mert már elegem volt abból, hogy a LIDL-ben 140 kilós bálnákat is nálam 1 fejjel magasabb (pedig én sem vagyok pici), full jóképű, borostás macsóval látom, miközben egyetlen szingli nő sem volt a korosztályomban a környéken.

Budapesten pedig következő a helyzet: a jóképű és gazdag pasik a 20-25 éves egyetemista (büfé szakos) szépségeknél próbálkoznak, tehát valójában buta libáknál akiket apuci pénzel egy darabig, aztán miután megkapja a diplomáját és munkanélkülivé válik mert nem piacképes a szakmája, szépen rá is akaszkodik a jó pasikra. Tehát erős a női konkurencia. 28 éves nőként meg csodálkoznál, hogy csak a kőbányai csövesek próbálkoznak nálad, akkor meg az lenne a baj.

2023. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
#12 jóvanmá, értjük hogy máig egy tüske benned, hogy vidéken nem sikerült becsajoznod, azért nem kell hogy rólad szóljon az egész kérdés
2023. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Közeli nagyvárosban esetleg ha az szóbajöhet.

Melyik megyében élsz?

2023. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11, szerintem nem az a fő probléma velük, hogy kevésbé iskolázottak vagy rosszabbul állnak anyagilag. A taszító mentalitásuk vagy életvitelük már annál inkább. De lehet, hogy én élek vidéken belül is rosszabb helyen - tény, hogy nem az említett Mosonmagyaróvárról van szó, hanem a Duna vonalától K-re...
2023. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Somogy megye..
2023. máj. 19. 16:07
 17/26 anonim ***** válasza:
32%

Kelet-Mo.-n meg Dél-Dunántúlon is vidéken ott van a sok szingli Harrison Ford akik félmeztelenül építgetik a házukat meg szerelik a kocsijukat, és azoknak nem jut nő mert a nők felmentek Budapestre.

Még mindig nem értem a kérdező problémáját. Egyáltalán nem igaz, hogy rosszabbak lennének mentalitásban is mint a budapestiek. Nézzünk szembe a tényekkel, Pesten is a 80-90% kőbunkó panelproli, a budai oldal meg belterjes és sokan nem is magyar származásúak, hanem lófejű fritz-ek leszármazottai.

2023. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ja hát az cigánytelep :(
2023. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17, ki mit lát, én ezeket kapcsolatban élő vagy házas férfiaknál csak. Ők sem Harrison Fordok egyébként, de ezzel nincs is baj.

Az egyedülálló viszont a füvet alig hajlandó lenyírni, a ház karbantartása, állagmegóvása gondolati szinten sem nagyon merül fel benne, az autóját jó esetben lemossa, rosszabb esetben azt is leszarja, jóvanazúgy', köztes állapot, amikor egy tescos bevásárlással egybekötött tankoláskor a benzinkút autómosójával intéz(tet)i. Amúgy iszogat, cigizget, errefelé nagyon megy a drog is, tv előtt fetreng, játszik, a nőket és a kapcsolatokat illető gondolatait pedig addig jó, amíg csak a cimborái hallják. Ennek semmi köze a végzettségükhöz vagy a rosszul fizető munkájukhoz, középfokú végzettség és betanított munka mellett sem KELL így élni és hozzáállni, csak SZOKÁS. Annyiban igazat adok, hogy ez a típus bizonyára megtalálható Budapesten is. Szerintem az arányokban van lényeges különbség. Ott nem ez teszi ki az egyedülálló férfiak jelentős részét, itt igen, és úgy kellene megtalálni a tűt a szénakazalban, hogy nincs hol keresgélni, társkeresőn vagy fenn vannak, vagy nincsenek.

2023. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"nem ez teszi ki az egyedülálló férfiak jelentős részét"

Valóban nem ez teszi ki, itt az egyedülálló férfiak azoknak nincs házuk amit rendben tartsanak mert egy omladozó ezeréves társasingatlanban laknak ahol a szomszéd őrjöngését és fingását is tisztán lehet hallani. Valamint nincs autójuk, mert jó a busz is nekik, így azt sem kell lemosni meg semmi.

Aki nem ilyen férfi, az nem egyedülálló Budapesten, ez a nagy helyzet.

Ti vidéki nők tényleg nagyon nem tudjátok milyen jó dolgotok van ott a konkurencia mentességetekkel. Majd visszasírjátok ti még ezt ha majd késő lesz.

2023. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!