Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves kisvárosi nőként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves kisvárosi nőként hol ismerkedjek ha net nem jön be ?

Figyelt kérdés
Ahol élek valahogy nincs választék ,nincs olyan ember akivel tudnék elképzelni bármit is .
2023. máj. 19. 09:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Zsíragyú somogyiak.


Nekem egyszer volt egy kaposvári csajom. Aranyos volt, de messze lakott.

2023. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik, de ismerkedhetsz itt is. Nekem lehetett volna innen kapcsolatom, csak én nem akartam, de még az is lehet, hogy tök jól sikerült volna.


Megértem, hogy a net nem jött be. Én olyan rendezvényekre járok, ahol lehet beszélgetni, és így ismerkedni. A társasági programokban az tetszik, hogy tét nélkül lehet beszélgetni, vagy olyan játékban részt venni, ami közben egy csapaton belül fel lehet figyelni valakire. Így nincs kínos első randi, vagy kellemetlen elutasítás, ha nem jön be - mert az ilyen társaságban már eleve megismeritek egymást, és ez már egy komfortosabb szituáció... így csak azzal mennél el randira, aki élőben is szimpatikus volt a csapatban.


Még olyan hobbi, vagy utazós csoportot gondolnék jónak, ahol egy spontán társaság alakul ki, és ott is lehet így beszélgetni.

Egyébként attól is függ, hogy neked milyen az elképzelésed, illetve ha elsőre nem mozgat meg az illető, akkor adsz-e még esélyt a dolognak.


Te milyen társat tudsz elképzelni Kérdező? Vagy milyet nem? :)

2023. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Fuj gusztustalan 20%-os. Hogy lehet ennyire rossz aránnyal rendelkezni. Tőlem alig van rosszabb válaszoló, de még nekem is van vagy 40%-om
2023. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nem kellene annyit válogatnotok és lenne férfitek.
2023. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
23,úgy,hogy a hozzád hasonló libernyákok lepontozzák.
2023. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
11,a diplomás nőket alapból kerülöm,mert a nagy részük beképzelt,nárcisztikus,férfigyűlölő femcel.A bölcsődész szak elvégzésével nem lesz automatikusan agyuk.
2023. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!