Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszony.hu tarskereso oldallal masnak is negativak a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok jelenleg kulfoldon dolgozom meg egy par honapig. Sose voltam amnyira az ilyen oldalak hive, de kiprobaltam. Katasztrofa. 60 nonek irtam/ kuldtem kepet, abbol kb 3 vagy 4 valaszolt. Eloben 10 korrel jobb noket szedtem fel mint azok 60% a aki meg csak vissza se ir. Nagy reszuk kioregedett tulsulyos 50-60 as akik persze varjak a feher lovon a romma edzett 190 centi magas ferfiakat, a tobbseguk lelki beteg, onbizalomhianyos, szerintem azt se tudjak miert vannak az oldalon. Szornyu. Masoknak tapasztalat?
2023. máj. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem. De én nő vagyok.
2023. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,sok hülye van ott is.
2023. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Én két évig voltam ott, nulla sikerrel. A társkeresők ma arról szólnak hogy regisztrálja magát a nő, és a nő választ egy férfit, vagy többet. A férfiak a termékek, amikből lehet válogatni. Kíváncsiságból nőként is regisztráltam magam. Már az első 5 percben 30 levelet kaptam. Beszélgettem pár emberrel, de mind azt mondta hogy én vagyok az első "nő2, aki válaszolt nekik. Aztán ráírtam egy menő hapsira, kiszedtem belőle az igazságot. Elmondta hogy neki nem is kell keresgélni, a nők ajánlkoznak fel nála. Neki kell szelektálni, simán minden napra jutna neki 5 nő. Ennyit az arányokról meg hogy kiknek álla a zászló.


Felejtsd el az ilyen oldalakat, akkor lesz szex vagy akkor lesz nőd, ha egy nő erre kiválaszt téged. Sokan annyit tesznek, hogy mindenkire ráírnak külsőtől, korosztálytól kezdve, mintha egy termék kampányt folytatnának. Hátha valakinek bejön és rácsapnak. A nők meg olyanok mint az egyszeri ember, már agybajt kap a sok reklámtól. Hiába mondod te azt hogy neked a 30-35 vagy a 40-45 éves nők tetszenek, és azon belül is meghatározol paramétereket. A férfiak ráírnak a 18-70 évesig mindenkire, így gyakorlatilag a saját esélyeiket csökkentik azáltal, hogy komolytalan leveleket küldözgetnek amiket a nők már meg sem néznek. Majd te mint normális, komoly ember írsz egy normális, komoly levelet, bekerül a sok hulladék spam jellegű levél közé, és máris téged is beraktak a hulladék vagy a szemét kategóriába. Meg sem fog nézni senki, el sem olvassák a leveled.Az meg a másik döntő tényező, hogy mivel a párkeresők már elveszítették az emberi mivoltjukat, darab-darab és termék, termék kínálat elvén működnek. Te egy termék vagy amit egy fotó közvetít. Ha a fotód nem ad el, akkor már senkit nem fog érdekelni hogy esetleg mit is írtál magadról. Egy nagy termékkatalógus az egész online tárkereső piac. Tökéletesen olyan mint a használtautó.hu. Nézelődsz unalomból, ha venni akarsz akkor sosem találsz megfelelőt, mert az igényeid a legjobb, legszebb járművekhez sorolnak. Annyi a különbség, hogy a férfiak a járművek, a nők meg a vevők! :)

2023. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen. Jo megfogalmazas. Szemelyes ismerkedes az igazi..

En se allok be a sorba már. Ink majd szemelyesen keresgelek

2023. jún. 4. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyes!
2023. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!